Yapmiş Olduğum Risk Analizi Için Görüşleriniz...

Konu, 'Risk Analizleri, Değerlendirmeleri ve Örnekler' kısmında mehmetaliozguden tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

Sizce Uygun mu?

1. Evet

14,3%
  2. Hayır

28,6%
  3. Kısmen

57,1%
  1. yusufhayriye

yusufhayriye TÜİSAG Üyesi

Kaan Bey bir yanlış anlaşılmada böyle tepki verilecek ise hiç girmeyelim bu siteye o zaman. Bizde direk böyle tepki verirsek sizce doğru olur mu?

2. mehmetaliozguden

mehmetaliozguden TÜİSAG Üyesi

Teşekkür ederim Kaan bey,
    İnanın benım de kafam da kaç türlü sorular var hergün karşılaştığımız insanlar farklı farklı.Tam oturmamış bir düzenin üzerinde herkes birşeyler ortaya atıyor ve maalesef kafamız karışıyor böylelikle.Bu site birçok derdime çare buldu ve eminim ki her üye de aynı şeyi düşünüyordur.Benim yazmamdan dolayı yanlış anlaşılma olduğu için özür dilerim ama neyden dolayı olduğunu Anıl bey yazsaydı küfür müfür ediyorsunuz sorularınıza cvap verilmeyecektir şekilde yazacağına bu konu bu kadar da büyümez di.. Neyse teşekkür ediyorum ilginiz için zaten imzayı en son atıyruz kurul oluşturuyoruz çalışan temsilcisi seçilmemişse yazılı olarakta seçimini sağlıyoruz.Her rad ekibi üyeleri imza atıyor sonra ben atıyorum kaan bey :)

3. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

Yanlış anlaşılan konu iş güvenliği uzmanı olmayan birinin risk analizi yapmadır. Buda gayet elem vericidir.
    Risk analizlerinin kimler nasıl fiyatlarını aşağıya çektiğini hepimiz biliyoruz. Ki buradaki konu iş güvenliği uzmanı olmayanın bile risk analizi yapması :) Buda gayet tepki verilecek bir durum. Neyse ki yanlış anlaşılma ve arkadaşımıza da gerekli cevabı zaten verdim. Uzatılacak birşey olduğunu düşünmüyorum. Forumumuzu takip etme konusunda bir bağlayıcılığımız yoktur. İstediğin forumu takip etme hakkına sahipsiniz.
    İyi çalışmalar.

4. Kaan SAKA

Uygundur, Bu şekilde devam edin ;)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. izmir35

izmir35 Guest

risk analizinde daha oncede belirtildiği gibi R:OXŞ olması gerekmektedir. Ve Ş değeri önlemden sonrada değişmez...

6. Kaan SAKA

Burada kablonun sarılmasından tutunda, kablodaki çatlaklıklar, kablonun kullanıldığı süre (önerilen süreden fazlamı) , tüplerin dik durmaması, hepsi etkendir. Sanırım bu tek sayfadan oluşmuyor diye düşünüyorum. Tablonun iyi fakat matris yönteminden fine kinneye geçmeye çalışırsanız daha iyi olur.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. yusufhayriye

yusufhayriye TÜİSAG Üyesi

Çok nazikçe davrandınız forum yöneticisi olarak iyi çalışmalar...

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica