Talimat Ziyaretçi Şantiye Giriş Talimatı

Kaan SAKA

TÜİSAG Kurucusu
Admin
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
..................................................................... ŞANTİYESİNE HOŞGELDİNİZ

Sahamız İçinde Güvenliğiniz İçin Uyulması Gereken Kurallar ;
1- Şantiyemiz içerisinde …………….. yetkililerinin bilgisi dışında dolaşmak yasaktır, sahaya girişte direk şantiye ofislerine gidilecek, ilgili bölüm sorumlusu kontrolünde sahaya girilecektir.
2- Kimlik karşılığında verilen misafir kartı görünür şekilde boyna asılmalıdır.
3- Sizin emniyetiniz için verilen Kişisel Koruyucu Donanımları (Baret, Reflektif Yelek) ofisler dışında tüm sahada kullanınız.
4- 18 Yaşından küçüklerin saha içerisine girmesi yasaktır.
5- Çalışma olan yerlerde bulunulmamalı, vinç ile kaldırılan-taşınılan yüklerinin altına girilmemeli, ikaz bantları çevrilmiş olan kazı alanlarına yaklaşılmamalıdır. İkaz bantlarının çevrili olduğu alanların altından ve üstünden geçilmemeli, bloklara girmek için geçiş platformları kullanılmalıdır.
6- Asansör, pencere, balkon boşluklarına yaklaşılmamalı ve aşağıya sarkılmamalıdır.
7- Çalışan personeller (işçilerle) yapılan imalat hakkında diyaloğa girilmemelidir.
8- İşyerinde asılı olan iş güvenliği talimat ve ikazlarına tam olarak riayet edilmelidir.
9- Şantiye ofis sahasında araç kullanırken , 20 km/saat hızı geçmeyiniz, yanlız güvenlik birimince size gösterilen yere park ediniz.
10- Havanın kararmaya yakın olduğu saatlerde mutlaka yanınıza bir el feneri veya yerinizi belirtecek bir işaretci ışıldak alınız.
11- Saha içinde düşme riski yüksek( boşluklar, şaftlar, yapı kenarları..vb) kısımlar olduğundan dolayı yürürken cep telefonuyla görüşme yapılmamalıdır.
12- Olası acil durum ve yangın anında lütfen sakin olunuz ve yönetim ofisleri önünde bulunan Acil Toplanma Bölgesine gidiniz.

YUKARIDA BELİRTİLEN TÜM BİLGİLERİ ANLADIM VE ANLATILAN KURALLARA UYACAĞIMI TAAHHÜT EDİYORUM.

MİSAFİR

Ad :
Soyad :
Tarih :
İmza :

Belirtilen kurallara göstereceğiniz özenden dolayı şimdiden teşekkür ederiz

Dosya adı : santiye_ziyaretci_giris_talimati.pdf
Link : www.isgfrm.com/depo/insaat/santiye_ziyaretci_giris_talimati.pdf

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.