Dosya Adr Kitabı Excel Düzenlemesi

İrfan Aydın KARAGÖL

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
office 2003 kullanıyorum makrıoları etkinleştirdikten sonra kendiliğinden kapanıyor Sebebi ne olabilir excel 2007 yada 2010da mı açmak gerekir

Hasan Fırat YURTSEVER

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Bence herkes kendi yorumunu ortaya koymaya çalışıyor bir şekilde, bunu anlamak çalışmaktan daha karmaşık :)

Ali demir1

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
bende açamadım, çalıştıramadım . çalıştıran arkadaş varsa bilgi verebilirmi tşk ederim

yasarcan

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
ben çözdüm. yazılımcı içine if ile başlayan end if ile biten tarihsel bir kod eklemiş. exceli geliştirici modunda açın. bu satırı silin ve kaydedip yeniden başlatın. yazılım çok güzel ama daha temel seviyede. iş görür ben olsam tamamına erdiğinde satardım :D

cemyilmaz54

Üye
TÜİSAG Üyesi
ben çözdüm. yazılımcı içine if ile başlayan end if ile biten tarihsel bir kod eklemiş. exceli geliştirici modunda açın. bu satırı silin ve kaydedip yeniden başlatın. yazılım çok güzel ama daha temel seviyede. iş görür ben olsam tamamına erdiğinde satardım :D

Ekran görüntüsü ile anlatmanız mümkünse iyi olur Yaşar bey
Teşekkürler...

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.