Iş Sağlığı Ve Güvenliği Işbaşı Eğitimi

scuma

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
sunumu bana da gönderebilir misiniz?

ndr1571

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
banada yollayabılırsenz sevnrm.tesekkurler

fthky_64

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Banada Göndermeniz mümkün mü acaba

Moderatör tarafında düzenlendi:

fgulsah

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhaba;

Sadece eğitim sunumunu mu?

Akşam yada yarın müsait bir zamanda paylaşayım,yada size özel göndereyim.. ;)

Merhaba Hüseyin Bey, işbaşı eğitimi ile ilgili sunum vb. paylaşımınızı bana da yollayabilir misiniz? Teşekkürler

HANDE ÇAVUŞOĞLU

Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar merhaba. meslekte yeniyim dün ilk eğitimimi verdim. katılan arkadaşların imzalarını aldım. bundan başka ne tür dökümanlar hazırlayabilirim. temel iş sağlığı ve güvenliği eğitiminn ilki olan genel bilgileri aktardım. eğitim sonunda hazırlamam gereken örnek bir form yada döküman paylaşırsanız sevinirm teşekkürler....

Haluk DEMİRCİOĞLU

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar merhaba. meslekte yeniyim dün ilk eğitimimi verdim. katılan arkadaşların imzalarını aldım. bundan başka ne tür dökümanlar hazırlayabilirim. temel iş sağlığı ve güvenliği eğitiminn ilki olan genel bilgileri aktardım. eğitim sonunda hazırlamam gereken örnek bir form yada döküman paylaşırsanız sevinirm teşekkürler....
eğitim verilirken işçilerin ve sizin görüneceğiniz şekilde fotoğraf çekin. ders saati ve konuları dersi kimin verdiği ünvanı bulunan sertifika gibi katılım belgesi her çalışan için yaptırın çalışanların özlük dosyalarına koyun 5-10-15 ya da 20 soruluk bir sınav yapın (basit olsun)eğitim sonunda bunları da saklayın yeterlidir

uzmancan

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi

Ekli dosyalar

• form_F10.EgiTiM_KATILIM_FORMU.xls
    23.5 KB · Görüntüleme: 496

Star

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
eğitim verilirken işçilerin ve sizin görüneceğiniz şekilde fotoğraf çekin. ders saati ve konuları dersi kimin verdiği ünvanı bulunan sertifika gibi katılım belgesi her çalışan için yaptırın çalışanların özlük dosyalarına koyun 5-10-15 ya da 20 soruluk bir sınav yapın (basit olsun)eğitim sonunda bunları da saklayın yeterlidir

Merhabalar,

İşe giriş eğitimi yaptıktan sonra sınav yapıp onun da kaydını tutmak zorunlu mu? Her çalışanın 100 üzerinden en az 70 alması gerekli olduğuna dair birşey hatırlıyorum. Bununla alakalı bir yönetmelik vs. var mı acaba?

Haluk DEMİRCİOĞLU

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
öyle bi şey yok sadece ölçme değerlendirme yapın ve sonuca göre eğitimi tekrarlamaya karar verin diyor yönetmelik kayıtları tutmanız lazım.70 diye bir sınırda yok tamamen size kalmış.

samet19

Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar, işbaşı İSG eğitimleri için kullandığınız özel bir sunum ya da benzeri bir doküman var mı? Ben 3 saatlik İSG Eğitim sunumumu hızlandırılmış şekilde anlatıyorum yeni başlayanlara fakat pek verimli olmuyor. Bu konuda tavsiyeleriniz nelerdir?
Sunumlarınızda fotograflı örneklere ve ara ara video izletmeye çalışın bence daha verimli olur.saygılar

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.