Sanayi Tipi Kazancı Belgesi Myk Kapsamına Girer Mi ?

önem

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
merhabalar,
az teklikeli bir işyerinde ( tekstil firması) bakanlık denetimlerinde myk dan alınmış sanayi tipi kazancı belgesi istenmektedir. "TEHLİKELİ VE ÇOK TEHLİKELİ SINIFTA YER ALAN İŞLERDE ÇALIŞTIRILACAKLARIN MESLEKİ EĞİTİMLERİNE" ilişkin yönetmelik kapsamında bulamadım, eğitimi sizce TMMOB MAKİNE MÜHENDİSLERİ ODASINDAN alınan belgelerin geçerliliği ne durumdadır?

Mehmet Gençoğlu

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Halk eğitimden alabilirsiniz belgeyi, firmamıza oradan aldırdık

önem

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Halk eğitimden alabilirsiniz belgeyi, firmamıza oradan aldırdık
teşekkürler dönüşünüz için öncelikle halk eğitimde açılan kurs katı ,doğalgaz tüm tip kazanları içermekte midir? birde halk eğitim için kontenjan sayısı beklemek gerekli değil mi? ve de tmmob dan alınan belgeler geçerli değilmi bu durumda

Mehmet Gençoğlu

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Evet bütün kazanları içeriyor eğitim modülü. https://hbogm.meb.gov.tr/modulerpro...imlendirme-Sanayi Tipi Buhar Kazanı Yakma.pdf
Kontenjan için 15 ya da 20 olması gerekiyordu sanırım kursiyer sayısının. Eğitim için bölgenizdeki halk eğitim merkezi ile bununla ilgili görüşürseniz daha net bilgi verebilirler.
Müfettişler son dönemde kazancı belgelerinin Milli Eğitim onaylı olmasını istiyorlar, riske girmenizi tavsiye etmem.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.