Tmgd Yazılım Projemde Birlikte Çalışmak İsteyenler.

MURAT ÇAPANOĞLU

Üye
TÜİSAG Üyesi
Değerli Arkadaşlar,
Ben 15 yıllık yazılım uzmanıyım.TMGD sertifikası almamın sebebi de bu konu ile ilgili yazılım hazırlamak.
Bu konuda projemi başlattım ve uzun zamandır da üzerinde çalışmaktayım.%70 oranda tamamladığım kanısındayım. Bundan sonraki kısım ise sahada alınabilecek verilerden oluşuyor.
Projemi göstereceğim ,fikirlerini alacağım ve birlikte çalışarak bu projeyi tamamlayıp hayata geçireceğim
aktif olarak TMGD yapan arkadaşlar ile görüşmek isterim. Ucundan bucağından bu proje içerisinde yer almak istiyorum diyen arkadaşlara da kapım sonuna kadar açık.
Mesajlarınızı bekler saygılar sunarım.

emrah12

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Değerli Arkadaşlar,
Ben 15 yıllık yazılım uzmanıyım.TMGD sertifikası almamın sebebi de bu konu ile ilgili yazılım hazırlamak.
Bu konuda projemi başlattım ve uzun zamandır da üzerinde çalışmaktayım.%70 oranda tamamladığım kanısındayım. Bundan sonraki kısım ise sahada alınabilecek verilerden oluşuyor.
Projemi göstereceğim ,fikirlerini alacağım ve birlikte çalışarak bu projeyi tamamlayıp hayata geçireceğim
aktif olarak TMGD yapan arkadaşlar ile görüşmek isterim. Ucundan bucağından bu proje içerisinde yer almak istiyorum diyen arkadaşlara da kapım sonuna kadar açık.
Bence güzel bir düşünce Murat Bey. Umarım güzel olur. Satış pazarlama ve tabiki firmalarda farkındalık yaratma çok önemli. Bende dokuman yönetimi kapsamında entegre bir yazılım olması noktasını önemli buluyorum.

ibrahim sarıkaya

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
murat bey beni whatsap dan ekleyin konuşalım.... eklediğiniz zaman yazın haberleşelim...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gizem Serpil KUNT

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Değerli Arkadaşlar,

Gizem Serpil KUNT

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Murat Bey merhaba. Bu konu hakkında görüşmek isteriz biz hatay bolgesindeyiz. En azından bi fikir alışverişinde bulunmamizda fayda vardır diye düşünüyorum

boğaç

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
murat bey beni whatsap dan ekleyin konuşalım.... eklediğiniz zaman yazın haberleşelim...
Forum kuralları gereği genel yazışmalarda iletişim bilgilerini paylaşmak yasaktır.
İlgili kişinin profil sayfasında "konuşma başlat" seçeneğini seçerek-sadece ilgili üye ile- iletişim bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.
Güzel paylaşımlar dilerim.

Ali KİLCİ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Çok güzel ve kolay bir program olacaktır. Hazırlanmasında bende yardımcı olabilirim.

emre ayar1

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhabalar,

Benimde aklımda boyle bir fikir vardı. Eğer talep ederseniz bende projede yer almak isterim.

hakanyildiiz

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhaba Arkadaşlar tmgd yazılımı konusunda bizimde çalışmalarımız var ortak noktada buluşursak etkili bi çalışma ortaya çıkacağına inanıyorum..

Ümit Tunç

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhaba iyi bir projeyle yaygın ve kullanışlı bir program hazırlayabiliriz, bana ulaşmanız dileğiyle

Moderatör tarafında düzenlendi:

EMİNE DURAK

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
İşimizi kolaylaştıracak bir proje,bende çalışmak isterim.

MURAT ÇAPANOĞLU

Üye
TÜİSAG Üyesi
İşimizi kolaylaştıracak bir proje,bende çalışmak isterim.
Merhaba arkadaşlar ..ilginiz için teşekkür ederim. Yakında ekran görüntüleri paylaşacağım.Sonra fikir alış verişi yaparız. Mevcutlar dışında ne yapılabilir diye. İbrahim Sarıkaya arkadaşımızla birlikte yol alıyoruz şuan. paylaşım aşamasında yardımlarınızı bekleyeceğiz. Bu arada 4gLogistik firması ve tmgdkatip diye bir firma yurtdışında dgassistant firmasının web tabanlı olan bir kayıt programını satıyolar.biz inceledik. incelemenizi de tavsiye ederim.işinize yarayacağını düşünmüyorum. fakat 4gloj. yazdırıyomuş program.neyse yazsınlar bizde yazıyoruz. :) hep beraber 1 -2 ay sonra çok kullanışlı ,aynızamanda verilerimizin internette rakiplerimizin göremeyeceği (online olmayan, kendi bilgisayarımızda çalışacak) programımız olacak.

MURAT ÇAPANOĞLU

Üye
TÜİSAG Üyesi
Şuan ne aşamadasınız ?
Şuanda Tüm kitap elektronik ortama aktarıldı,ERIC cardlar elektronik olarak ulaşılır durumda. ürün bilgilerine rahatça ulaşılıyor, TMGD , Taraf tanımlamaları, taraflara tmgd atamaları yapılır durumda. Sevkiyat girişi ve evrakların ,raporların sevkiyata göre basımı sevkiyattaki ürünlerin ambalaj kontrollerinin yapıulması aşamasındayız. Ayrıca paralel olarak sürücü src ,tank muayene kontrol mekanizmaları da tamamlanmak üzere.

yasarcan

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Şuanda Tüm kitap elektronik ortama aktarıldı,ERIC cardlar elektronik olarak ulaşılır durumda. ürün bilgilerine rahatça ulaşılıyor, TMGD , Taraf tanımlamaları, taraflara tmgd atamaları yapılır durumda. Sevkiyat girişi ve evrakların ,raporların sevkiyata göre basımı sevkiyattaki ürünlerin ambalaj kontrollerinin yapıulması aşamasındayız. Ayrıca paralel olarak sürücü src ,tank muayene kontrol mekanizmaları da tamamlanmak üzere.
Exe mi olacak apk mi yada excell mi ve son olarak fiyat?:)

yasarcan

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Ayrica; yaziliminizda buluta atarak calistirma bulut uzerinden duzenleme mumkun olacakmi?

Melinda BENGÜL

Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhaba Murat Bey,

Öncelikle yapmış olduğunuz çalışmadan dolayı sizi tebrik etmek isterim.Analitik bir alt yapıyla yola çıkmak her zaman iyidir.Konuyla alakalı yapabileceğim her türlü yardıma açık olduğumu belirtmek isterim.Aşamaları takipte olacağım.İyi çalışmalar dilerim.

Muhammet Akgül1

Üye
TÜİSAG Üyesi
Çok iyi sevindim. Siz bunu mobil platform için geliştiriyorsunuz değil mi ?

MURAT ÇAPANOĞLU

Üye
TÜİSAG Üyesi
Exe mi olacak apk mi yada excell mi ve son olarak fiyat?:)
Şuanda Exe, şahsi bilgisayara yüklenecek, sonrasında kullanıcı kendi serverında verilerini barındırıp apk olarakta mobil tablet vs. kullanabilecek. Fakat "Kendi server"ı kısmı önemli, Kuruluma tabiki biz destek olacağız fakat asla bizde olmayacak verileri.Hepimiz TMGD yiz, ben çalışan arkadaşların hangi firmalar ile neler yaptığının sadece kendisinde olmasını isterim.bazı programlar ortak bir server da online çalışıyor..ustelik kendileri de danışmanlık yapıyorlar.Yok yurtdışı servermış yok 128 bit güvenlik miş..geçelim bunları. fiyata gelince Yıllık 700 TL istiyorlar..Ev kirası gibi :) merak etmeyin tüm arkadaşların gönül rahatlığı ile ödeyeceği fiyat olacak hatta ücretsiz olma ihtimali bile var. bunlara biraz daha zaman lazım.ilginiz için tşekkür ederim.

MURAT ÇAPANOĞLU

Üye
TÜİSAG Üyesi
Çok iyi sevindim. Siz bunu mobil platform için geliştiriyorsunuz değil mi ?
Sadece mobil değil. ilk versiyon Masaüstü ve localden çalışacak.internet olmasada. sonraki versiyonda kullanıcı kendi verilerine kendi serverındaki veritabanından ulaşabileceği mobile application olacak elbette.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.