21 Aralık Yukseltme Sınavını Kazananlar, Belgeniz Yukseltildi Mi?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Hakkında' kısmında yucel guzel tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. fimrek

fimrek TÜİSAG Üyesi

Durumunuz biraz farklı bence c sınıfı olarak görünüyorsa itiraz edin. Bende a yazıyordu dekontta, şimdi ikisi birden görünüyor katipte.

2. okhan

okhan TÜİSAG Üyesi

15 Ocak'ta yatırmıştım sertifikam görünüyor. Ben şanslılardanım anlaşılan :)

3. çağan genç

çağan genç TÜİSAG Üyesi

sistemde c ve b gözüküyor. fakat numaraalr yok bu seferde.. sizdemi bu şekilde.???

4. bimo

bimo TÜİSAG Üyesi

bende de aynı şekilde gözüküyor.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Bülent TOROS

Bülent TOROS TÜİSAG Üyesi

ben 23 ocakta yatırdım...bende görünen bir şey yok şu anlık..zeki bey siz hangi IBAN no yatırdınız?

6. hdagdeviren

hdagdeviren TÜİSAG Üyesi

bende 22 ocak ta yatırdım sertifika numaraları görünüyor, ACABA C SINIFI SÖZLEŞMELERİ YENİLEMEK GEREKİYOR MU B SINIFI OLARAK YOKSA SÖZLEŞMELER O AN İTİBARİYLE HANGİ SINIFTA İSEN ONA GÖRE Mİ İŞLİYOR !!!!

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. necati genç

necati genç TÜİSAG Üyesi

24 ocakta yatırmıştım, dün itibariyle A sınıfı ISG-KATİP te görünüyor.

8. Bülent TOROS

ben 23 ocakta yatırdım...bende görünen bir şey yok şu anlık..zeki bey siz hangi IBAN no yatırdınız?
    necati bey ; ben 23'nde yatırdım görünmüyor...ilginç bir durum

9. egem

egem TÜİSAG Üyesi

bende de.

10. Bülent TOROS

necati bey ; ben 23'nde yatırdım görünmüyor...ilginç bir durum
    duyuru 06.01.2014 tarihinde yapılan şu IBAN no'lu hesaba denilmiş....ben o hesaba yatırdım..yanlış mı acaba...

11. aaltinok48

aaltinok48 TÜİSAG Üyesi

Sertifika ücreti İBAN a yatmıyor. Bakanlığın kurumsal hesabına yatıyor. Ziraat Bankasına gidip TC numaranızı veriyorsunuz, sistemden adınız ve uzmanlık grubunuz çıkıyor.

12. Fatma Zişan

Fatma Zişan TÜİSAG Üyesi

benim belgemde gözükmüyorrr

13. aaltinok48

aaltinok48 TÜİSAG Üyesi

Bülent Bey;
    6.1.2014 tarihli duyuruyu eksik okumuşsunuz.Tamamını ekliyorum. Altını çizdiğim bölümü atlamışsınız.
    2014 Sertifika, Vize ve Yetki Belgesi Ücretleri
    01.01.2014 tarihi itibariyle Sertifika , Vize(Yenileme) ve Yetki belgesi ücretleri yenilenmiştir. Belge ücretlerinin aşağıdaki meblağlar üzerinden yatırılması gerekmektedir.
    İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitici Belgesi Ücreti: 350 TL + KDV(%18) = 413 TL
    İş Güvenliği Uzmanlığı - İşyeri Hekimliği - Diğer Sağlık Personeli Belgesi Ücreti: 350 TL + KDV(%18) = 413 TL
    Belge Yenileme Ücreti: 87,5 TL + KDV(%18) = 103,25 TL
    Belge Vize Ücreti: 87,5 TL + KDV(%18) = 103,25 TL
    Kurumsal Yetki Belgesi Ücreti (OSGB-Eğitim Kurumu): 10.000 TL + KDV(%18) = 11.800 TL
    Yapılan sınavları kazanıp İGU ve İH sertifikası almaya hak kazanan kişilerin Ziraat Bankası Kurumsal Tahsilat hesabına yeni sertifika ücreti üzerinden ödeme yapmaları gerekmektedir.
    Eğitici belgesi, sertifika yenileme ve yetki belgesi ücretlerinin Ziraat Bankası - Emek Şubesi İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi hesabına (IBAN No:TR 8500 0100 0765 4050 8311 5007) yatırılması gerekmektedir.

14. gülnisa

gülnisa TÜİSAG Üyesi

rkadaşlar ben 21 aralıkta A oldum ama henüz belge ücretini ödemedim.
    Fiyatlar bu kadar düşünce açıkçası belge ücreti ödeyip belge alıp almamak konusunda bile tereddüt ediyorum.

Benden başka belge almak için hiç heyecanlanmayan başka birileri de var mıdır merak ettim...Yoksa herkes ücret ödeyip belgesini aldı mı?
    Çok düşük ücretlere çalışmayı hiç düşünmüyorum..Ayağa düşürenlere de çok kızıyorum...Tepki anlamında belge mi hiç almayı bile düşünebilirim?

Ne dersiniz arkadaşlar?

15. niluferkamisli

niluferkamisli TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar sertifika ücreti için son ödeme tarihi 20 ocak 2014 tü. Bu tarihten sonra ücret yatırdıysanız ondan dolayı böyle bir sorun yaşamış olabilirsiniz. Ben de yükseltme sınavına girdim, 20 ocak ta yatırdım parayı. Şu an belgem elime ulaşmadı ama sistemde sertifika numaram gözüküyor ve çalışmaya başladım. Umarım bir terslik yoktur ve alabilirsiniz sertifikanızı.

16. omeryavuz

omeryavuz TÜİSAG Üyesi

3 Şubat 2014 tarihinde yatırdım parayı, 7 şubatta isg-katip sisteminde sertifikamı gördüm. Tarih kısıtlaması yok sadece parayı kurumsal tahsilat hesabına yatırın.

First Safety bu yazıya teşekkür etti.
  17. serkanbey

serkanbey TÜİSAG Üyesi

ömer bey açıklama herkesin aradığı sorunun cevabı olmuş gibi çok tşk

18. niluferkamisli

Doğrudur ben en son tarihi 20 ocak diye görmüştüm. O yüzden belki ondandır diye düşünmüştüm.

19. Polat Binatlı

Polat Binatlı TÜİSAG Üyesi

Benim de aynı.

20. niluferkamisli

Ben de yükseltme ile B oldum. Sayfamın giriş kısmında hem B hem de A gözüküyor. Ama şu an B sınıfı olarak OSGB de çalışıyorum. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Tahminim sizin için de bir problem olmaz.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica