21 Aralık Yukseltme Sınavını Kazananlar, Belgeniz Yukseltildi Mi?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Hakkında' kısmında yucel guzel tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. niluferkamisli

niluferkamisli TÜİSAG Üyesi

Pardon hem B hem de C yazacaktım yanlış oldu.

2. ÖMÜR SALBAŞ

ÖMÜR SALBAŞ TÜİSAG Üyesi

aynı şekilde benimde ilk ana giriş ekranında C sınıfı uzman olarak gözükse de sertifikalar sekmesinde B sınıfı belgem gözüküyor. Aslında direk güncellenip ana ekranda da B sınıfı gelmesi lazım artık.

3. xavcı

xavcı TÜİSAG Üyesi

C belgemi almıştım 21 aralık sınavı ile A uzman oldum
    perşembe parayı yatırdım sonra dekontu bir yere göndermemiz gerekiyormu?
    birde sertifikayı ikamet adresine mi gönderecekler? daha önceki c yi alırken kurs aldığımız yere göndermişlerdi.

4. niluferkamisli

Dekontu bir yere göndermenize gerek yok. İsg katipten belge numaranız görünüyor mu, önemli olan bu. Sertifika konusunda ise şunu söyleyebilirim. Ben de 21 aralık yükseltmeyle b sınıfı oldum. Belge konusunda kurs aldığım yeri aradım. Bakanlık tarafından açıklama yapılmadığını büyük ihtimalle sistemde gözüken ev adreslerimize yollayacaklarını söyledi. Kursa gelme durumunda da arayıp bilgilendireceklerini ekledi. Sizin de arayıp sormanızda fayda var.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. muhendistunc

muhendistunc TÜİSAG Üyesi

benim de iki sertifikam da görünüyor isgkatip te

6. niluferkamisli

Aynı şekilde. Onun güncellemesini yapacaklardır. En son aldığınız belgeyle rahatlıkla çalışabiliyorsunuz bu durumda.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. spider

spider TÜİSAG Üyesi

sorun yok

8. perdeler

perdeler TÜİSAG Üyesi

size katıldığımı belirtmek isterim. gayet nazik ve hoşgörülü davranmaktalar.

9. SevdaKuvvet

SevdaKuvvet TÜİSAG Üyesi

merhaba;
    bende taa 24 mayıs 2014 tarihli sınavı kazanmıştım ancak ücret yatırmadım ve belgemi de almadım.. bugün 170'i arayıp sorduğumda ücreti yatırarak belgemi alabileceğimi öğrendim. merak eden varsa duyurulur.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica