Belge Numaralari Belli Oldu Arkadaşlar

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında ilker1 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. keşke herkes senin kadar kibar olsa :)

ENES SAKARYA bu yazıya teşekkür etti.
  2. ilker1

ilker1 TÜİSAG Üyesi

maksadımız; arkadaşların bir an önce meraklarını gidermesini sağlarken, bizde birkaç teşekkür alarak egomuzu tatmin etmek. hatalıysak özür dilemek boynumuzun borcudur.

yıldızlı, ENES SAKARYA ve kullanıcı bu yazıya teşekkür etti.
  3. Enes bey, doğru olanı yaparak, teşekkür etmek için "teşekkür et" butonunu kullanmış. İması bunaydı İlker bey. Katkılarınızın devamını dileriz

ENES SAKARYA bu yazıya teşekkür etti.
  4. serkan özdemir

serkan özdemir TÜİSAG Üyesi

belgesini yeni alıpta isg katipten sözleşme yapabilen ve isg profesyoneli havuzuna ekleyebilen varsa bilgi verebilirmi.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

cabir durmaz ve kullanıcı bu yazıya teşekkür etti.
  5. ilker1

ilker1 TÜİSAG Üyesi

iş bulabilirsek sözleşme yapacagız. ama herkes çıkacak olan kanunu bekliyor, erteleme olacak diye uzmanla anlaşma yoluna gitmiyor.

6. Ersin K

Ersin K TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar e devletten girdim ara motoruna katip yazdım daha doğrusu bütün işlemleri yaptım kayyıt bulunamadı diyor . Belgelerimidde gecikmeden hemen yolladım bi sorunmu var acaba

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Kasil

Kasil TÜİSAG Üyesi

Ben belgelerimi eğitim kurumuna dün teslim ettim. Muhtemelen bugün kargoya verilmiştir. Belge numaramı öğrenmem ne kadar sürer ? Tahmini olan var mı ?

8. didem27

didem27 TÜİSAG Üyesi

9. didem27

didem27 TÜİSAG Üyesi

Ersin arkadaşım isgkatip.com adresinden profesyonel havuza kendinizi eklemeniz lazım o zaman çıkıyor olacaksınız. Ben kendimi havuza akleyemedim şahsen kayıt bulunamadı deniyor çünkü :)

10. didem27

didem27 TÜİSAG Üyesi

evet lütfen yazılsın bu havuza ekleyemiyoruz kendimizi :)

11. didem27

didem27 TÜİSAG Üyesi

Ben şöyle girdim sisteme isgkatip.csgb@gov.tr adresine girin. Oradan TC numaranızı ve e-devlet şifrelerinizi girin. Yukarıda e-hizmetlere tıklayın bir dolu bakanlığın ismini göreceksiniz çsgb seçin sonra sol tarafta sertifikalara tıklayın.

12. ü.okur

ü.okur TÜİSAG Üyesi

e-devlet sifresiyle girip sertifikamızın onaylandığını görebiliyoruz. fakat neden isg havuza kayıt yapamıyorum hangi no yazılacak belge no kısmına... lütfen kaydını yapabilen arkadas varsa bilgilendirebilir mi?

13. didem27

didem27 TÜİSAG Üyesi

ben de yapamadım bir türlü kayıt bulunamadı diyor

14. ardaderi

ardaderi TÜİSAG Üyesi

herkeze tum yazı yazanalrA teşekkr öncelikle lakin yoğunluktan mıdır nedendir bilinmez sisteme giremiyorum bu kötü . parayı yatıralı 1 hafta olucak lakin bir sonuç göremedim .. nasıl iş yapıolar valla etmim etmim isyan etmim diyorum zorla isyan ettircekler beni de o olucak ..

15. Ersin K

Ersin K TÜİSAG Üyesi

havuza eklemek için belge no lazım ben benge no mu bilmiyorum ki

16. xenitly1

xenitly1 TÜİSAG Üyesi

bende de kayıt bulunamadı diyor

17. Ersgur

Ersgur TÜİSAG Üyesi

bendede kayıt bulunamadı 3 gün içinde tekrar deneyin diyor
    ?
    sebebini bilen arkadaş var mı acaba?

18. ilker özel

ilker özel TÜİSAG Üyesi

isg katipde sertifika numaram gözüküyor. aktif durumda.

ancak profesyonel havuzuna kayıt yapmaya çalışınca sistem kabul etmiyor.

didem27 bu yazıya teşekkür etti.
  19. arif akça

arif akça TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar ben e -devletten girdim 3 gün içerisinde tekrar deneyin diyorlar herkesin mi böyle oluyor bilgi verirmisiniz...

20. ilker1

ilker1 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar önceleri bendede kayıt bulnamadı 3 gün sonra tekrar deneyin deniliyordu. paramı yatıralı 15 gün falan oldu. şimdi e devletten katip yazarak giriş yapıyorum ve belge numaramı falan görüyorum. parasını yatıran arkadaşlarınki kısa süre içinde görünür hale gelecektir.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica