Belge Numaralari Belli Oldu Arkadaşlar

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında ilker1 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. xenitly1

xenitly1 TÜİSAG Üyesi

hala kayıt bulnamadı 3 gün sonra tekrar deneyin diyor. ayın 14 de yatırmıştım parayı.

2. dcskn

dcskn TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar e devletten sadece sertifika bilgilerini mi görebiliyoruz (numarası,onay durumu,aktifliği ..vs) , havuz için sanırım http://www.isgkatip.com/ dan isg profesyonel havuzuna giriş yapmamız gerekiyor değil mi?

3. alp_d

alp_d TÜİSAG Üyesi

benimde sistemde kayıdnız bulunmuyor uyarısı çıktı başvuralı 10 gün oluyor normal bir durumu mu acaba

4. didem27

didem27 TÜİSAG Üyesi

170 diyor ki :) değişik tarayıcılardan girin sistem çok yoğun düzelecek :)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. didem27

didem27 TÜİSAG Üyesi

evet havuza kendimizi eklemeden işverenle sözleşme yapamıyoruz. Havuza da şahsen ben kendimi ekleyemedim kayıt bulunamadı diyor :) iyice bilen varsa açıklarsa sevinirim.

dcskn bu yazıya teşekkür etti.
  6. didem27

didem27 TÜİSAG Üyesi

isgkatip.com adresinden kendinizi havuza ekleyebildiniz mi peki? Çünkü o havuza eklenmeden aktif bile olsak sözleşme yapamıyoruz.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. didem27

didem27 TÜİSAG Üyesi

postaneden 2 tl karşılığı e-devlet şifresi alıyorsun turkiye.gov.tr adresine giriyorsun yukarıda e-hizmet butonunu tıklıyorsun. Bakanlıkların adları çıkıyor. çsgb seçiyorsun sonra sol tarafta sertifikalara tıklıyorsun oradan bilglerin çıkıyor sertifika no, sertifika ID durumun aktif vs. vs.

8. didem27

didem27 TÜİSAG Üyesi

evet arkadaşım doğru

Haluk DEMİRCİOĞLU ve dcskn bu yazıya teşekkür etti.
  9. didem27

didem27 TÜİSAG Üyesi

e-devlet şifreniz varsa hemen görebilirsiniz.

Kasil bu yazıya teşekkür etti.
  10. didem27

didem27 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar parayı yatırın yatırmayın sistemde tüm bilgilerinizi görebiliyorsunuz zaten. Parayı yatırmayanlar 31 temmuzdan itibaren aktif değil pasif duruma düşecek eğer sözleşme yaptılarsa sözleşmeleri geçersiz sayılacak. Şu an sınavı kazanan herkesin sertifika numarası belli ve aktif.

11. didem27

didem27 TÜİSAG Üyesi

Onur bey inanın çok normal bir durum :))) Hepimizin durumu aynı çünkü bir yerden sistemleri çalışıyor diğer yerden sistemleri çalışmıyor :))))

onuralpd bu yazıya teşekkür etti.
  12. umutist

umutist TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar ben 18 Mayıs Sınavı'na girdim ve başarılı oldum. Belge numaramı şu anda öğrenmem mümkün mü? forumdan biraz araştırdım. Forumda söylenen e-devlet ve isgkatip sitelerinden denedim. isgkatip'e zaten belge numarası olmadan kayıt yaptırılamıyor. Merak ettiğim şey, belge elime gelmeden ben belge numaramı öğrenemeyecek miyim?

13. funnyman043

funnyman043 TÜİSAG Üyesi

Aabende sürekli bakıyorum bende sisteme giremiyorum neden acaba belgemiz basılmadımı henüz arkadaşlarımın belge numaraları belli olmuş benim daha belli değil

14. xenitly1

xenitly1 TÜİSAG Üyesi

madem öyle ben neden göremiyorum:((

15. ilker1

ilker1 TÜİSAG Üyesi

e-devletten arama motoruna katip yazın ve çıkan sayfaları takip edin sisteme girmeniz gerek arkadaşlar

16. didem27

didem27 TÜİSAG Üyesi

almadıysanız postaneden e-devlet şifrenizi 2 tl karşılığında alın. turkiye.gov.tr sitesine e-devlet şifreniz ve TC numaranızla girin. sisteme giriş yaptıktan sonra yukarıda e-hizmet yerini tıklayın bakanlıklardan çsgb tıklayın soldaki sertifika kısmına tıklayın tüm bilgilerinizi belge no vs.. görebilecekseniz.

17. Göker.

Göker. TÜİSAG Üyesi

mobil imza ile deniyorum arkadaşların dediği gibi 3 gün sonra bir daha deneyin diyor anlamadım gitti nedir bu sorun.

18. alp_d

alp_d TÜİSAG Üyesi

bugünlerde girebilen oldu mu?

19. Göker.

Göker. TÜİSAG Üyesi

ben halen giremiyorum

20. alp_d

alp_d TÜİSAG Üyesi

göker bey parayı ne zaman yatırıp kuruma gönderdiniz? benim 2hafta oldu

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica