Buyrun Tanışalım

Konu, 'Tanışma Bölümü (Ailemizin Yeni Üyeleri)' kısmında Cem AKBULAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. mcopuroglu

mcopuroglu TÜİSAG Üyesi

Merhabalar Ben Mustafa Makina Mühendisiyim.KAğıt fabrikasında çalışıyorum.8 yıldır fabrikada iş güvenliği hususlarına da bakmaktayım.C sınıfı iş güvenliği uzmanıyım

2. İSG_Mühendisi

İSG_Mühendisi TÜİSAG Üyesi

Merhaba Arkadaşlar;
    Ben Burak ,2010 Eskişehir Osmangazi Üniversitesi mezunuyum. Şu an Bartın Sanko Çimento' da çalışmaktayım. 13 mayıs 2012 sınavına hazırlanıyorum. şimdiden tüm arkadaşlara başarılar sınavda. dilediğiniz herşey gönlünüzce olur inşallah.

3. Derya U.

Derya U. TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar;
    Ben Derya, Kimyagerim ve İş güvenliği Uzman adayıyım. Kasımda yapılacak İSG sınavına hazırlanıyorum .

Herkese sağlıklı ve güvenli günler diliyorum...

aaxdxrx13 bu yazıya teşekkür etti.
  4. Arda SOYKAN

Arda SOYKAN TÜİSAG Üyesi

Arda Soykan Ankarada Gokcen OSGB nin sorunlu müdürüyüm c sınıfı iş güvenliği uzmanıyım

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. drmustafa

drmustafa TÜİSAG Üyesi

Ben Mustafa İşyeri hekimi sınavı olacam inşallah kasımda sınavı geçersem yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :)

6. kont47

kont47 TÜİSAG Üyesi

merhabalar halen termik santralde mi görevlisiniz benim bir kaç sorum olacak ta ***KESİLDİ*** a msj atabilirsiniz.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Last edited by a moderator: 7 Eylül 2014
  7. Hakan FIRAT

Hakan FIRAT TÜİSAG Üyesi

Proje bitti. Ama elimden geldiğince sorularınıza cevap vermeye çalışırım

kont47 bu yazıya teşekkür etti.
  8. jeolog-ipek-83

jeolog-ipek-83 TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar...

9. jeolog-ipek-83

Bende 21 Aralık sınavına gireceğim. İkinci sınav tecrübem olucak. İnşallah müjdeli haberi ocak-şubat ayında alırım ve isg uzmanı olurum. Siteyi takip edeceğim :D

10. Serçin YAPRAK

Serçin YAPRAK TÜİSAG Üyesi

herkese selamlar, yeni üye oldum. 21 aralıktaki sınava gireceğim. sınava girecek herkese başarılar diliyorum.

Murat Gençtürk_19 ve uzmancan bu yazıya teşekkür etti.
  11. kont47

kont47 TÜİSAG Üyesi

ben bir ödev-tez çalışması yapıyorum da termik santrallerde risk etmenleri (fiziksel, kimyasal, biyolojik,psiko-sosyal) ve bu etkenlere bağlı rahatsızlıklar kazalar meslek hastalıkları yada işle ilgili hastalıklar hakkında paylaşımlarınıza ihtiyacım var. yardımcı olabirseniz memnun olurum. teşekkürler...

12. Kemal Kasap

Kemal Kasap TÜİSAG Üyesi

Merhaba. Yeni üye oldum. Aday adayıyım. :)

13. Kemal Kasap

Kemal Kasap TÜİSAG Üyesi

Çok güzel bir forum. Umarım faydalanabiliriz, faydalı olabiliriz. :)

14. Onur ERSOY

Onur ERSOY TÜİSAG Üyesi

Selamlar, Biyologum. Bir temizlik şirketinde hakla ilişkiler bölümünde çalışıyordum. İşi bırakıp teknik sınıftan İş Güvenliği uzmanı olmaya karar verdim. Aralıktaki sınava hazırlanıyorum.

15. jeolog-ipek-83

Yönetmelikler sürekli değişiyor. Boşuna masraf etmeyin çünkü iş yok. C sınıfının çalışabileceği alan çok az.devlet sınavla para almayı sevdiği için geliri de çok iyi... c sınıfı sürüsüne bereket ama yükselme şansınız yok. Sorumluluklar gittikçe artıyor.

alix bu yazıya teşekkür etti.
  16. Onur ERSOY

Onur ERSOY TÜİSAG Üyesi

Yönetmelikler ihtiyaca göre sürekli değişir bunun neresi sorun anlamıyorum doğrusu. Bazı işyerlerinin zorunlulukları ertelendi eyvallah ama bu koca ülkenin iş güvenliğini askıya aldığı anlamına gelmez, gelemez... Gelişmiş ülke olmak istiyosak sanayiye paralel olarak bu sektör de gelişecek. Er ya da geç. Sorumluluktan kaçmak isteyen girmesin zaten.

17. jeolog-ipek-83

Piyasa gir şöyle 3 ay geçsin anlayacaksın :)

alix bu yazıya teşekkür etti.
  18. jeolog-ipek-83

Sayın ONur bey, Şu anda ihtiyaca göre şekillenmiyor bazı şeyler. Size iş güvenliğini ballandıra ballandıra ballar anlatırlar şöyle gerekli böyle gerekli .. şöyle gelişcez, böyle gelizcez diye. Piyasa girince iş yeri sahibi benim işi kaç tl. yapacaksın? Kişi Başı 5 tl. .... fiyat veren. Duydum... Başka ne diyebilirim. İş güvenliği uzmanı olursun çok tehlikeli iş yerinde bu işin tadını kaçırdılar bize yüklenen yükümlük ağır ama atacağımız imzanın şu an hiç bir değeri yok.

Ersgur ve alix bu yazıya teşekkür etti.
  19. jeolog-ipek-83

Az tehlikeli olarak olarak düzeltelim çok tehlikeli en son 30 Tl ve sağlık hizmeti de Yani İş yeri hekimi de dahil.

20. Onur ERSOY

Onur ERSOY TÜİSAG Üyesi

Tamam bırakın o zaman herkes kendi gözlemini kendi yapsın.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica