Buyrun Tanışalım

Konu, 'Tanışma Bölümü (Ailemizin Yeni Üyeleri)' kısmında Cem AKBULAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Cem AKBULAK

Cem AKBULAK TÜİSAG Üyesi

herkese merabalar,
    adım cem akbulak.1974 izmir doğumluyum.iş icabı konya da yaşıyorum.makina mühendisiyim.12 yıldır özel bir firmada talaşlı imalat şefi olarak çalışıyorum.13 mayıs 2012 c sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sınavına hazırlanıyorum.herkese iyi çalışmalar dilerim arkadaşlar.......

babasan bu yazıya teşekkür etti.
  2. tbdkk

tbdkk TÜİSAG Üyesi

umarım mayısta başarılı olursun arkadaş. teknik eğitim 98 mezunuyum talaşlı imalat duyduğum zaman içim bir hoş oluyor. sınav sonucu başarılı olursa talaşlı imalat mı yoksa isg mi tercih edeceksin

3. Huseyin_Turkoglu

Huseyin_Turkoglu TÜİSAG Üyesi

Madem öyle,
    Her ne kadar en eski üyelerden olsam da kendimi tanıtmamda fayda var diye düşünüyorum.

Merhaba,
    Hüseyin Türkoğlu, 1985 Tekirdağ doğumluyum, yaklaşık 2 yıldır İzmir'de Çelik yüksek yapılar, Baz İstasyonları montajı yapan bir firmada Kalite ve İş Güvenliği Mühendisi olarak çalışıyorum. Aralık 2011 sınavından malesef geçemedim, Mayıs sınavına hazırlanıyorum.
    2004 SDÜ Jeoloji Mezunuyum.
    Forumda Yöneticiyim, herhangi bir sorununuz olursa iletişime geçebilirsiniz.

İyi Forumlar.

selinka ve H.Ece SÜRMEN bu yazıya teşekkür etti.
  4. Cem AKBULAK

Cem AKBULAK TÜİSAG Üyesi

teşekkür ederim sayın tbdkk,sınavı geçersem isg ye bakmayı düşünüyorum zaten işverenimiz gönderdi beni eğitime..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. nilgan

nilgan TÜİSAG Üyesi

umarım sınava giren herkes başarılı olur ve daha önce başarılı olanlara da hakları geri verilir. Ben 2010 mağdurlarındanım.Bazı arkadaşlarım tekrar sınava girdiler ama ben tekrar sınava girme taraftarı değilim. Çünkü o zaman benim hakkımı elimden alanların yaptıklarını kabullenmiş olurum. Halbuki ben bunu kabul etmiyorum ve düzeltilmesini istiyorum.Benim adım Nilgün 2000 yılında SDÜ Jeoloji mühendisliğinden mezun oldum. daha önce kalite müdürlüğü ve şefliği yaptım ancak 4 senedir bu işle uğraşıyorum. Özel bir şirkette İSG Uzmanıyım.

6. akincaylak_35

akincaylak_35 TÜİSAG Üyesi

merhaba herkese merhaba...ben akın çaylak 1988 izmir doğumluyum.kütahya dumlupınar üniversitesi fizik bölümü mezunuyum.şuan manisa organize sanayi bölgesinde jant üreten bi fabrikada isg uzmanı olarak çalışıyorum...24 aralık sınavına girdim ve ne hikmetse kazanamadım:D kısmetse artık 13 mayısta tekrar gireceğim..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

mus.esen bu yazıya teşekkür etti.
  7. Mustafa ESEN

Mustafa ESEN TÜİSAG Üyesi

konyadan herkese slmlar umarım tüm forum üyeleri haziranda uzman olacak şimdiden herkezi tebrik ederim. :alkış:

Mustafa ESEN
    Maden Müh.

8. volkann

volkann TÜİSAG Üyesi

Hüseyin bey merhaba

bende Volkan Yanık 2006 SDÜ jeoloji mezunuyum ve senin gibi Baz İstasyonu montajı yapan firmada İSG ve Operasyona bakıyorum bu ararada hangi firmada çalışıyorsunuz.

9. edayildi_z

edayildi_z TÜİSAG Üyesi

Merhabalar,
    Adım Eda Yıldız, 1990 Düzce doğumluyum, Namık Kemal Üniversitesi İŞ SAĞLIĞI ve İŞ GÜVENLİĞİ 2011 mezunuyum. Bu bölümü okuyup onur öğrencisi olarak mezun olmama rağmen ne hikmetse ... 24 Aralık sınavını kazanamayanlardanım. Umarım 13 Mayısta da ters köşe olmayız şimdiden girecek adaylara başarılar dilerim...

10. okko

okko TÜİSAG Üyesi

Merhaba Ben Orkun ÇOBAN
    2007 Sakarya Üni. T.E.F mezunuyum.
    Boru bağlantı elemanları üreten bir firmada Kalite Yöneticiliği yapmaktayım.
    Mayıs ayında ilk kez sınava gireceğim umarım başarılı oluruz.

11. btepebag

btepebag TÜİSAG Üyesi

Merhabalar,
    1984 Tarsus doğumluyum, İnönü Üniversitesi Kimya Mühendisliği mezunuyum. 2007 yılından beri farklı sektörlerde üretim ve kalite şefi olarak çalıştım. şuan Gaziantep'te özel bir şirkette Kalite Kontrol Sorumlusu olarak çalışmaktayım. 24 aralık mağduruyum. Mayıs sınavına hazırlanıyorum. Herkese şimdiden başarılar diliyorum...

nur ve mus.esen bu yazıya teşekkür etti.
  12. ordu52

ordu52 TÜİSAG Üyesi

Selam arkadaşlar bende 1984 Zonguldak doğumlu olup Orduda yaşıyorum A.İ.B.Ü fizik (ing) mezunuyum mayıs sınavı adaylarındanım bende herkese başarılar dilyorum... henüz çalışmıyorum inşallah sınavdan sonra:)))

13. Taylan Aygen

Taylan Aygen TÜİSAG Üyesi

Selam arkadaşlar 1984 Kütahya doğumluyum, iş icabı İstanbul-Kütahya arası gidip gelip duruyorum. Jeoloj mühendisiyim ama şantiye şefliği yapıyorum. 13 mayıs 2012 c sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sınavına hazırlanıyorum bende. Kurs olarak İstanbul Okan ünv.'ne gidiyorum. herkese iyi çalışmalar dilerim arkadaşlar

akincaylak_35 bu yazıya teşekkür etti.
  14. Cevahirim

Cevahirim TÜİSAG Üyesi

N.K.Ü de isg bölümü varmı ne zaman açıldı rica etsem bilgi verebilir misiniz ben 2009 Ziraat Müh. mezunuyum bu arada bu bölümün Yüksek lisansıda varmı acaba bilgi verebilirseniz sevinirim

15. Halim Bayrak

Halim Bayrak TÜİSAG Üyesi

Merhaba Genç Arkadaşlar 1956 Çorum doğumluyum, teknik öğretmenim, KTÜ Ordu MYO'ndan 2004 yılında Öğrt. Gör. olarak emekli oldum. 8 yıldır Çorum'da bir makine fabrikasında Kalite Yöneticisi olarak çalışıyorum. Sınavda 77 puan alarak başarılı oldum. Bunu övünme olarak yazmıyorum. Ben sınava torunlarımla birlikte çalıştım ama çok çalıştım. Ben bu yaşımda 1 defada yüksek puanla kazanmışsam sizler hiç korkmayın ama çok çalışın.

16. Hakan TOSUN

Hakan TOSUN TÜİSAG Üyesi

Biraz geç oldu ama!:)
    Ben Hakan TOSUN,
    34 Yaşındayım, 2004 Çukurova Üniv. Maden Müh. bölümü mezunuyum.
    2 Temmuz 2011 de C sınıfı İSG Sertifikasını aldım.
    Şu an Bir İnşaat Firmasının Tuzla Şantiyesinde İSG Koordinatörü olarak çalışmaktayım.
    Herkese Kazasız Belasız çalışmalar dilerim...

17. BARIŞ KAYA

BARIŞ KAYA TÜİSAG Üyesi

Ben Barış KAYA
    35 Yaşındayım 1999 Çukurova Ün. Tekstil Müh. Bölümü mezunuyum
    24 Aralık 2011 de C sertifikamı aldım

18. bilal

bilal TÜİSAG Üyesi

MERHABA ARKADAŞLAR
    BEN BİLAL TAŞ 1982 ANKARA DOĞUMLUYUM
    İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ MADEN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ MEZUYUM
    24 ARALIK 2011 SINAVINDAN BAŞARILI OLDUM VE SERTİFİKAMI ALDIM
    ŞU AN SİVAS VE YPZGAT DA TÜNEL İNŞAATINDA İSG UZMANI OLARAK ÇALIŞIYORUM
    TÜM MESLEKTAŞLARIMLA TANIŞMAYI İSTERİM MAİL ADRESİM tas_bilal@hotmail.com

19. ruskamat

ruskamat TÜİSAG Üyesi

24 aralık madurlarındanım,umarım mayıs ayında herkes ile beraber bende başarılı olurum...sınava ciddi hazırlansakda dört köşe olunabiliyor..herkese başarılar ..samsundan sevgiler...

20. ceren

ceren TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar,
    İsmim Ceren Ünal ve sanırım en yeni üyeyim. İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği öğrencisiyim,şu anda staj yapıyorum. Sınava yetişemiyorrum ama girecek arkadaşlara şimdiden başarılar. :)

cemakbulak ve mus.esen bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica