C Sınıfı Uzmanlara B Sınıfı Uzman Olabilmeleri Icin 2 Sinav Hakki

Konu, 'Yasalar, Tüzükler, Yönetmelikler Hakkında' kısmında eniskahya tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Bora Çağlayansu

Bora Çağlayansu TÜİSAG Üyesi

C sınıfı uzman 30.06.2015 tarihine kadar B sınıfı yerine,B sınıfı uzmanda 30,06,2016 tarihine kadar A sınıfı yerine bakabiliyor.

2. Ersgur

Ersgur TÜİSAG Üyesi

o sadece katipte olanlar ,geneli ilanlar ve diğer iş arama yöntemleriyle iş arıyor:)

3. Mahmut Akar

Mahmut Akar TÜİSAG Üyesi

Kasım sınavından sonra yapılacak 2. sınav ne zman bilgisi olan varmI?ACİLL

4. Mahmut Akar

Mahmut Akar TÜİSAG Üyesi

Kasım sınavından sonra yapılacak 2. sınav ne zman bilgisi olan varmI?ACİLLLLLL

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

Kasımda ne sınavı var???

6. Mahmut Akar

Mahmut Akar TÜİSAG Üyesi

Pardon arkadaşlar ARALIK sınavından sonraki sınav ne zman diyecektim.2 sınav hakkımız var 1.ARALIK'ta 2. ne zaman?.Prim günümde eksik var ona göre başvuru yapacağım.Bilgisi olan arkadaşlardan ACİL cevap bekliyorum...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Mahmut Akar

Mahmut Akar TÜİSAG Üyesi

Pardon arkadaşlar ARALIK sınavından sonraki sınav ne zman diyecektim.2 sınav hakkımız var 1.ARALIK'ta 2. ne zaman?.Prim günümde eksik var ona göre başvuru yapacağım.Bilgisi olan arkadaşlardan ACİL cevap bekliyorum...

8. Mahmut Akar

Mahmut Akar TÜİSAG Üyesi

9. özkan0163

özkan0163 TÜİSAG Üyesi

bu sözü bakan demiş çsgb büyük ihtimalle doğrudur çünkü ocak ayında 200 bin işletme iş güvenliği uzmanı istihdam etmek zorunda buda en azından 10 bin iş güvenliği uzmanı gerektirir şuan sadece 1300 tane A sınıfına bakacak uzman var şimdi bile şirketler uzman bulamıyoruz diyor varın siz hesap edin birde işin başka boyutu en az 40 bin c sınıfı iş güvenliği uzmanı var çoğu boşta bu uzmanlara da bir istihdam hazırlamak zorundalar yani bence iyi günler yakın..

alifizik10, Fatma Zişan, dilekaltinok ve 2 kişi daha buna teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica