Isg Katipte Sertifika Durumunu Sorgulama

Konu, 'İSG Katip Hakkında Herşey' kısmında caner tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. osö

osö TÜİSAG Üyesi

ben parayı dün yatırdım ama benim yükselme sınıfım yayınlanmamış arkadaşlar bu durumda olan varmı

2. DogDorUza

DogDorUza TÜİSAG Üyesi

yani belge numaranızı öğrenip sözleşme yapabilirsiniz

3. Serçin YAPRAK

Serçin YAPRAK TÜİSAG Üyesi

ücret yatırma 20 ocak ta sondu.

4. osö

osö TÜİSAG Üyesi

ben sınava girmiyecegim 21 arlıkta sınava girip a oldum o aktif olmadı

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. serkan55

serkan55 TÜİSAG Üyesi

dilekçende durumu belirteceğine,hangi gün 1500 günü dolduruyorsan o gün SGK ya git durumu anlat ve güncel döküm al onu gönder, resmi belge olmadan anlatamazsın...

6. uyanıkuzman

uyanıkuzman TÜİSAG Üyesi

kargoyla aps aynı şeyler ben aps yi tercih ettim

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. sONEr.01

sONEr.01 TÜİSAG Üyesi

Dün MNG kargo ile göndermiş olduğum dilekçe, "mng kargonun Emek şubesi tarafından ÇALIŞMA EVRAKA teslim edilmiştir" şeklinde kısa mesaj geldi.

8. n karakaya

n karakaya TÜİSAG Üyesi

girer dostum...

9. izmir6935

izmir6935 TÜİSAG Üyesi

Yükseltme için İSGGM ye dilekçe gönderipte sınava gireceği belge sınıfını düzletilmiş goren varmı acaba İş katipte

10. alichemis88

alichemis88 TÜİSAG Üyesi

Sertifika IDSertifika TürüBaşvuru AşamasıSertifika NoSertifika TarihiSertifika Geçerlimi?Sertifika DurumuOnay Durumu
    25302C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı BelgesiBaşvuru İşleme Konuldu.1260407.06.2012GeçerliAktifOnay Bekliyor

bn belgemi 2012 de aldım elimde bu onay bekliyor ne anlamadım hala ve isg katip sisteminden çalıştığım firma sözleşme talebinde bulunamıyor.bunun sebebi onay beklemesimi.neyin onayını bekliyo bilen varmı arkadaşlar bn işin içinden çıkamadm

11. alichemis88

alichemis88 TÜİSAG Üyesi

Ayni durum bndede onay bekliyor yaziyor kime sorsam ilk defa karsilasyorm bole bisi ile diyor.bu sgk ya gidip hangi bilgileri guncellicez.yarsm edersenz cok sevinirim

12. Serçin YAPRAK

Serçin YAPRAK TÜİSAG Üyesi

BELGE ÜCRETİNİ KURUMSAL HESABA YATIRMALARI GEREKİRKEN SEHVEN DÖNER SERMAYE HESABINA YATIRANLARIN DİKKATİNE!...

23 ŞUBAT 2014 TARİHİNDE YAPILACAK PRİM ÖDEME GÜN SAYISINA GÖRE İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI BELGE SINIFI YÜKSELTME SINAVINA GİREBİLMEK AMACIYLA DAHA ÖNCEKİ SINAVLARDA BAŞARILI OLAN VE BELGE ÜCRETİNİ “KURUMSAL HESABA” YATIRMALARI GEREKİRKEN SEHVEN DÖNER SERMAYE HESABINA YATIRANLARIN DURUMLARI İNCELENMEKTE OLUP DURUMU UYGUN GÖRÜLENLERİN İSG-KATİP SİSTEMİNDE GÜNCELLEMELERİ YAPILACAĞINDAN, ADAYLAR İSG-KATİP ÜZERİNDEN SINAVA GİREBİLECEĞİ BELGE SINIFINI GÖREBİLECEKLERDİR.

sınav GİRİŞ BİLGİSİNDE YANLIŞLIK OLDUĞUNU DÜŞÜNENLER İTİRAZ DİLEKÇELERİNİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ WEB SAYFASI www.isggm.gov.trADRESİNDE YAYINLANAN DUYURU DOĞRULTUSUNDA 27 OCAK 2014 PAZARTESİ GÜNÜ MESAİ BİTİMİNE KADAR VERECEKLERDİR.

13. emrah12

emrah12 TÜİSAG Üyesi

Maalesef benimde değişmemiş anlamadım nedenini? hala C yazıyor

14. okngndzr

okngndzr TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar merhaba,
    Bende c sınıfı isg katipte onaylandı gözüküyor ama,onun dışında belge şart adı diye bir liste var.
    Başvuru dilekçesi,belge ücreti,diploma ve kişisel bilgi formu gibi,bunların karşısında da zorunlu yazıyor.Biz bu zorunlu belgeleri nereye vereceğiz.Sizlerde de aynı durum var mı?

15. bio.turgut

bio.turgut TÜİSAG Üyesi

aynı durum bende de var

16. adegermenci

adegermenci TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar dilekçeyi kargo ile gönderdim hizmet dökümü ile beraber
    dilekçemizi ne zaman cevaplayacaklar bilen varmı?

17. Hakan ERDOĞAN

Hakan ERDOĞAN TÜİSAG Üyesi

benim dilekçe incelemiş .durumum düzeldi.

GİREBİLECEĞİNİZ sınav GRUBU: A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI
    İTİRAZ DİLEKÇENİZ İNCELENMİŞTİR..

darısı diğer tüm arkadaşlara

18. adegermenci

adegermenci TÜİSAG Üyesi

19. sONEr.01

sONEr.01 TÜİSAG Üyesi

gözünüz aydın, ne zaman gönderdiniz ve ne zaman ellerine ulaştıki hocam?

20. sONEr.01

sONEr.01 TÜİSAG Üyesi

Ayrıca bide şöyle bir soru var:
    Diyelim ki dilekçe ellerine ulaştı ve kabul görmedi, isg-katip üzerinde "Dilekçeniz Kabul Edilmemiştir" şeklinde bir ibare yer alacak mı?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica