Osgb Fiyat Listesi

Konu, 'Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri (OSGB) Hakkında' kısmında Volkan ERDEM tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. aciz

aciz TÜİSAG Üyesi

İnanın bende bilmiyorum.Tesadüfen bulduğum bilgiyi paylaştım sadece .
    www.orhangazitso.org.tr/files/1371111451.pdf‎

2. muratdurmus

muratdurmus TÜİSAG Üyesi

Yönetmelikte ücret konusunda rakam belirtildiğini görmedim bende.

3. mez10

mez10 TÜİSAG Üyesi

bildiğim kadarı ile böyle bir yönetmelik yoktur. Ayrıca zaten işyeri hekiminin görevi olan işe giriş ve periyodik muaynelerinin ayrı ücretlendirlimeside biraz komik olmuş bence ( ama gerçekten böyle çalışan OSGB leri bende duydum)

4. Erman DEĞİRMENCİ

Erman DEĞİRMENCİ TÜİSAG Üyesi

Bunlar sadece bu bölgedeki piyasayı düşürüyolar yaptıkları hizmet tartışılır. Herkes emeğinin karşılığı almak ister sonuçta bu fiyatlara kime nasıl bi iş yaptırıyolar merak ediyorum

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

Firmanın kendi iç yönetmeliği.:)

6. Remzi ELİKILIÇ

Remzi ELİKILIÇ TÜİSAG Üyesi

Firmaların size nasıl ulaştığı, nasıl bir tavırları olduğu zaten tarzlarını belli eder. En son öz geçmişime ulaşan bir OSGB beni iş görüşmesine davet etmek için aradı ancak konuşma sırasında yemek yiyordu anladığım. Telefonda yemek yiyen kişinin bana bizde 10 tane iş güvenliği uzmanı var diye hava atması da cabasıydı.

Ayrıca az önce bana ulaşan maili aynen iletiyorum;

Sayin Firma Yetkilisi,

Çalisma Bakanligi tarafindan 2012 de çikarilan Is Güvenligi Kanunu ve Risk Degerlendirme Yönetmelikleri çerçevesinde

risk analizi 500 TL+ KDV
    Acil Durum Eylem Plani 100 TL+ KDV
    Egitim Sertifikasi Kisi Basi 20 TL+KDV

Seklinde ücretlendirilmektedir.
    Olumlu ya da olumsuz geri dönüsünüzü bekliyoruz. Saygilarimizla,

Son günlerde bu tarz mail ve paylaşımlarla çok karşılaşıyorum. Herkesin farklı bir bakış açısı var benim anladığım. Ya da herkesin farklı bir para kazanma sistemi var demek ki diyorum.
    risk analizi herkesin dilinde. Burada 500 TL yazmışlar, ben 150 TL diyeni de gördüm. Bunlar gene insaflıymış. Ancak şu an olduğum iş yerine gelseler anında kaçarlar, 500 TL ye ancak bir atölyeye analiz yaparlar. O da bir haftalarını alır.
    Bir de korkutucu geldiği için herhalde, Acil Durum Eylem Planı nı eklemişler. Planı hazırlayıp bırakacaklar herhalde. 100 TL ye hem planı yap, hem anlat, öğret, hem de tatbikat yap. Bence içeriği hakkında bilgileri olmadığı belli.
    Eğitim için 20 TL kişi başı nasıl bir fiyatlandırma, neye dayanıyor o ayrı muamma.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. yenibirdost

yenibirdost TÜİSAG Üyesi

8. yenibirdost

yenibirdost TÜİSAG Üyesi

Bu tabloya göre işyerihekimin ücreti A sınıfı uzmanda bile daha yüksek böyle bir şey olabilirmi şaka herhalde.

9. yenibirdost

yenibirdost TÜİSAG Üyesi

Temel iş sağlığı eğitimi 4 saat yazıyor böyle bir eğitim yönetmeliklerde varmı minumum 8,12,16 saat değilmi eğitimler.Birde temel iş sağlığı eğitimi kişi başı 15 TL ilk yardım eğitimi kişi başı 240 tl bu listeyi kim hazırlamış ve neyin peşinde çok enteresan.

10. yenibirdost

yenibirdost TÜİSAG Üyesi

11. yenibirdost

yenibirdost TÜİSAG Üyesi

İlkin bey sanırım ya OSGB sahibi yada işyeri hekimi ama ikisinden biriside olsa kendisini biraz uzmanlara ve emeklerine saygı göstermeye davet ederim.

12. aciz

aciz TÜİSAG Üyesi

Herhangibir OSGB de tam zamanlı çalışan bir iş yeri hekimiyim.Yolladığım ücret tarifesi bilgisine tesadüfen ulaştım.Para ile ilgili konular bu platformda çok ilgi çektiği için mesajı yolladım.Saygılarımla...

13. Erman DEĞİRMENCİ

bence bunlar gerçekten yaptıkları işin ne olduğunu bilmiyolar,sonuçta bi belge hazırlıyorsunuz ve altına imzanızı atıp tüm sorumluluğu üzerinize alıyorsunuz. Bunlar nasılsa bi kaza olmaz yada resmiyete dökülmez diyip ona güvenerek bu işleri yapıyolar bikaçı ibretlik ceza alır umarım canları yanar o zaman görürüm ben bu fiyatları verenleri.

14. MNG

MNG Guest

Çok merak ediyorum,
    Bu kayıt dışı sözde danışmanlık işinde,
    Ne tür danışmanlık veriliyor?
    Neleri kapsıyor?

segül gül bu yazıya teşekkür etti.
  15. segül gül

segül gül TÜİSAG Üyesi

osgbden danışmanlık hizmeti alınsa resmi kayıtlarda nasıl geçecek? kamuda görevlendırme zorunluluğu olmadığından danışmanlık makul geliyor. fiyat konusunu nasıl belirlemeliyim?

16. Erman DEĞİRMENCİ

Sözleşmenin isgkatip üzerinden bakanlığa bildirilmesi gerekiyor tabi bu sadece uzmanlık hizmeti için, risk analizi ve adep için söz konusu değil

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica