Osgb'de C Sınıfı Uzman Maaşı

uzman_26

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
merhaba arkadaşlar, Ben osgb de çalışmaya başladım ,işverenim çok anlayışlı biri işyerlerinden telep edeceğimiz ücret konusunda bile fikrimi alır sağolsun. arkadaşlar şimdi sorum şu; osgb de çalışan arkadaşlar varsa samimiyetle ne kadar maaş aldığınızı yada işyeri başına saatlik veya günlük ücretlerinizi yazabilirmisiniz. merak eden çok arkadaşım vardır bizde balıklama atlamayalım diye tecrübe ve fikirlerinize ihtiyacım var. ÖRN:TEHLİKELİ/77 KİŞİ/yaklaşık 20saat uzmanlık almalı /TALEP ETMEM GEREKEN RAKAM NE OLMALIDIR? KAZASIZ ÇALIŞMALAR ARKADAŞLAR

uzman_26

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
ARKADAŞLAR GÜNCEL

uzman_26

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
kimse osgb de çalışmıyor mu?

ferhat dudu

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
osgb bana tam zamanlı 1250tl teklif etti.ön görüşme yaptık, ertsi gün bana tecrübem olmadıgı ıcın kabul etmediler.

uzman_26

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
büyük konuşmak istemem ama asla kabul etmem tam zamanlı o fiyat iyki kabul etmemişler bence sevinmelisiniz ve lütfen piyasayı takip edin yaptıgımız iş memuriyet değil onlar çağırsa sizin kabul etmemenız gerekir, acemi olsanız da yasal sorumluluk tam olarak sizin bunu unutmayın
hayırlı akşamlar

serkanbey

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
osgb bana tam zamanlı 1250tl teklif etti.ön görüşme yaptık, ertsi gün bana tecrübem olmadıgı ıcın kabul etmediler.
banada benzer bir durum oldu.tecrübe demeye kalmadan size hayırlı işler dedim.yönetmelik ortada sorumluluk ortada.vasıfsız işçi parası
kimse kabul etmez inşallah.

ferhat dudu

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
ben teklifi kabul etmedım zaten.kaç parayı kabul edeyım osgblerde. yada başka firmalarda.?

ferhat dudu

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
uzman 26 bey siz nekdar maaş alıyorsnuz

Erdem Öz

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (B)
osgb de para kazanamassın işi öğrenirsin.İşi öğrendikten sonrada sen para kazanırsın.Ama parası batsın risk çok ,saygınlığı yok .

Erdem Öz

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (B)
kanunları,yönetmelikleri iyice öğrendikten sonra başla, fabrikalarda kullanılan makınaların çalışma şekillerini öğren ondan sonra başla.Körü körüne başlama boğulursun.İmza atma bedava çalış ören sonra başla.Ben bunları yapmadna başladım yanlış yaptım.Memnun değilim bi nevi sigortacılık yapıyoruz.

EEK

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
1250 tl bugün tezgahlar maaşı arkadaslar kucumsedigim falan yok parayı ama hepimiz 4 yıl okulun üstüne birde bu belgeyi aliyoruZ fiyatları piyasayı bu kadar düşürmeyin eğer 1250 tl ye çalışırsanız zaten bi saygı beklemek yanlış olur. Emin olun isinize gösterdiğiniz saygı hem maddi hem otoriter bağlamda size saygı getirecektir.

Mehmet ÖZKAN

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
yaptığımız iş sonunda bizi hapise de götürebilir ciiddi ceza yeriz maddi ve manevi olarak büyük risk ona göre de parası olacak...

mühendis85

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Sertifikasız ve yasal sorumluluğu olmayan, sadece A sınıfı uzmanı temsilen şantiyelere denetime giden teknikerler bile 1500-2000 lira maaş alıyor. 1250 liraya uzman çalıştırılır mı ? Bu kadar da olmaz. Bazı arkadaşlar işsizlik dedi, tecrübesizlik dedi hak verdik. Ama 1250 liraya bu işi yapana şahsen hak vermem. Kabul ederse kendisine haksızlık etmiş olur zaten. Osgblerin ayarı yok açılışı 1500 liradan yapıyorlar, 3000 liraya çıkanı gördüm, bizzat canlı şahidiyim :) Şaka gibi.

doktornext

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İşyeri Hekimi
ben osgb sahibiyim,sizlere tavsiyem önce osgb sahibini tanıyın tüccarmı yada etik değerlere sahip kendiside sektörün içinde olan bir doktor veya mühendismi ona göre fiyat ve şartlarla ilgili pazarlığa girin.ben mesela 3 bin tl nin altını bir mühendise teklif etmedim bugüne kadar mesleğe saygımdan dolayı.

menbasuyu

Üye
TÜİSAG Üyesi
bana osgb de kurucu teklifi geldi biri 3000 verdi biri 3500 ikisinide reddettim. Bütün işi ben bağlayacam adamın işi için uykularım kaçacak, risk analizleri yapacam, eğitim verecem, prosedür oluşturacam evrak oluşturacam. 6000 istedim vermediler olmaz dedim. ama işyeri hekimine en az 10000 vermeyi biliyolar. Peki bi işyeri hekimi iş bağlayabiliyo mu, mevzuatı biliyo mu? bütün işi biz yapıyoz sorumluluğu biz alıyoz ama paraya gelince yok

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.