Osgb'de C Sinifi Uzman Maaşi

Konu, 'Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri (OSGB) Hakkında' kısmında uzman_26 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. uzman_26

uzman_26 TÜİSAG Üyesi

merhaba arkadaşlar, Ben OSGB de çalışmaya başladım ,işverenim çok anlayışlı biri işyerlerinden telep edeceğimiz ücret konusunda bile fikrimi alır sağolsun. arkadaşlar şimdi sorum şu; OSGB de çalışan arkadaşlar varsa samimiyetle ne kadar maaş aldığınızı yada işyeri başına saatlik veya günlük ücretlerinizi yazabilirmisiniz. merak eden çok arkadaşım vardır bizde balıklama atlamayalım diye tecrübe ve fikirlerinize ihtiyacım var. ÖRN:TEHLİKELİ/77 KİŞİ/yaklaşık 20saat uzmanlık almalı /TALEP ETMEM GEREKEN RAKAM NE OLMALIDIR? KAZASIZ ÇALIŞMALAR ARKADAŞLAR

AltınOran, Ayça Özcan ve OGÜN. bu yazıya teşekkür etti.
  2. uzman_26

uzman_26 TÜİSAG Üyesi

ARKADAŞLAR GÜNCEL

3. uzman_26

uzman_26 TÜİSAG Üyesi

kimse OSGB de çalışmıyor mu?

4. ferhat dudu

ferhat dudu TÜİSAG Üyesi

OSGB bana tam zamanlı 1250tl teklif etti.ön görüşme yaptık, ertsi gün bana tecrübem olmadıgı ıcın kabul etmediler.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. uzman_26

uzman_26 TÜİSAG Üyesi

büyük konuşmak istemem ama asla kabul etmem tam zamanlı o fiyat iyki kabul etmemişler bence sevinmelisiniz ve lütfen piyasayı takip edin yaptıgımız iş memuriyet değil onlar çağırsa sizin kabul etmemenız gerekir, acemi olsanız da yasal sorumluluk tam olarak sizin bunu unutmayın
    hayırlı akşamlar

AltınOran, sislicarsi, Erhan GÜNCAN ve 3 kişi daha buna teşekkür etti.
  6. serkanbey

serkanbey TÜİSAG Üyesi

banada benzer bir durum oldu.tecrübe demeye kalmadan size hayırlı işler dedim.yönetmelik ortada sorumluluk ortada.vasıfsız işçi parası
    kimse kabul etmez inşallah.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

AltınOran, seldalinka, Erhan GÜNCAN ve 4 kişi daha buna teşekkür etti.
  7. serkanbey

serkanbey TÜİSAG Üyesi

c sınıfı akrabam 2000 tl alıyor yarı zamanlı

seldalinka ve (deleted user) bu yazıya teşekkür etti.
  8. ferhat dudu

ferhat dudu TÜİSAG Üyesi

ben teklifi kabul etmedım zaten.kaç parayı kabul edeyım osgblerde. yada başka firmalarda.?

9. ferhat dudu

ferhat dudu TÜİSAG Üyesi

uzman 26 bey siz nekdar maaş alıyorsnuz

10. Erdem Öz

Erdem Öz TÜİSAG Üyesi

OSGB de para kazanamassın işi öğrenirsin.İşi öğrendikten sonrada sen para kazanırsın.Ama parası batsın risk çok ,saygınlığı yok .

AltınOran ve Mehmet Şevket GEÇER bu yazıya teşekkür etti.
  11. ferhat dudu

ferhat dudu TÜİSAG Üyesi

nerden başlamak gerek

12. Erdem Öz

Erdem Öz TÜİSAG Üyesi

kanunları,yönetmelikleri iyice öğrendikten sonra başla, fabrikalarda kullanılan makınaların çalışma şekillerini öğren ondan sonra başla.Körü körüne başlama boğulursun.İmza atma bedava çalış ören sonra başla.Ben bunları yapmadna başladım yanlış yaptım.Memnun değilim bi nevi sigortacılık yapıyoruz.

13. EEK

EEK TÜİSAG Üyesi

1250 tl bugün tezgahlar maaşı arkadaslar kucumsedigim falan yok parayı ama hepimiz 4 yıl okulun üstüne birde bu belgeyi aliyoruZ fiyatları piyasayı bu kadar düşürmeyin eğer 1250 tl ye çalışırsanız zaten bi saygı beklemek yanlış olur. Emin olun isinize gösterdiğiniz saygı hem maddi hem otoriter bağlamda size saygı getirecektir.

14. ferhat dudu

ferhat dudu TÜİSAG Üyesi

piyasayı düşürme yok, piyasa nedır onu bır soleyın, sabırla beklitorum 3000 tl maaş veren bir firma, bugun 1750 tl şantiyeden teklif geldi onuda kabul etmedımç bakalım hayırlısı..

AltınOran, m_guler84, isguzm ve 3 kişi daha buna teşekkür etti.
  15. Mehmet ÖZKAN

Mehmet ÖZKAN TÜİSAG Üyesi

yaptığımız iş sonunda bizi hapise de götürebilir ciiddi ceza yeriz maddi ve manevi olarak büyük risk ona göre de parası olacak...

uzman_26 bu yazıya teşekkür etti.
  16. ferhat dudu

ferhat dudu TÜİSAG Üyesi

kaç para olacak ???? yok mu bu ısın fıyatıı

icould1907 ve uzman_26 bu yazıya teşekkür etti.
  17. ceyhan27

ceyhan27 TÜİSAG Üyesi

VAR FERHAT KARDEŞİM OSGB DE ÖRNEK OLARAK 5 FABRİKAYA BAKIYORSAN 2500 TL DEN AŞAĞI BAŞLAMA GÖZÜNÜZÜ SEVEYİM 1250 TL GİBİ RAKAMLAR DUYUYORUM ÇOK YAZIK BU RİSKLİ MESLEK İÇİN ÇOK AZ...

18. mühendis85

mühendis85 TÜİSAG Üyesi

Sertifikasız ve yasal sorumluluğu olmayan, sadece A sınıfı uzmanı temsilen şantiyelere denetime giden teknikerler bile 1500-2000 lira maaş alıyor. 1250 liraya uzman çalıştırılır mı ? Bu kadar da olmaz. Bazı arkadaşlar işsizlik dedi, tecrübesizlik dedi hak verdik. Ama 1250 liraya bu işi yapana şahsen hak vermem. Kabul ederse kendisine haksızlık etmiş olur zaten. Osgblerin ayarı yok açılışı 1500 liradan yapıyorlar, 3000 liraya çıkanı gördüm, bizzat canlı şahidiyim :) Şaka gibi.

güler_, AltınOran, oğuzhan tutar ve 5 kişi daha buna teşekkür etti.
  19. doktornext

doktornext TÜİSAG Üyesi

ben OSGB sahibiyim,sizlere tavsiyem önce OSGB sahibini tanıyın tüccarmı yada etik değerlere sahip kendiside sektörün içinde olan bir doktor veya mühendismi ona göre fiyat ve şartlarla ilgili pazarlığa girin.ben mesela 3 bin tl nin altını bir mühendise teklif etmedim bugüne kadar mesleğe saygımdan dolayı.

ömer salih, Esin Koçak, güler_ ve 54 kişi daha buna teşekkür etti.
  20. menbasuyu

menbasuyu TÜİSAG Üyesi

bana OSGB de kurucu teklifi geldi biri 3000 verdi biri 3500 ikisinide reddettim. Bütün işi ben bağlayacam adamın işi için uykularım kaçacak, risk analizleri yapacam, eğitim verecem, prosedür oluşturacam evrak oluşturacam. 6000 istedim vermediler olmaz dedim. ama işyeri hekimine en az 10000 vermeyi biliyolar. Peki bi işyeri hekimi iş bağlayabiliyo mu, mevzuatı biliyo mu? bütün işi biz yapıyoz sorumluluğu biz alıyoz ama paraya gelince yok

AltınOran, Nazım42, mehmetgünay ve 34 kişi daha buna teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Üyelerimiz bu sayfayı aşağıdaki aramalarla bulmuştur :

1. c sınıfı iş güvenliği uzmanı maaşı

,
  2. c sınıfı iş güvenliği uzmanı maaş

,
  3. c sınıfı iş güvenliği uzmanı maaşları

,
  4. iş güvenliği uzmanı c sınıfı maaşları,
  5. iş sağlığı ve güvenliği c sınıfı maaşları,
  6. iş güvenliği uzmanı maaşları,