Osgb'de C Sinifi Uzman Maaşi

Konu, 'Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri (OSGB) Hakkında' kısmında uzman_26 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. can61

can61 TÜİSAG Üyesi

mehmet bey in hesabı çook sakat
    :)

2. mühendis85

mühendis85 TÜİSAG Üyesi

Sayın uzman_26 neden tereddüt ediyorsunuz ücret gayet makul. Yetkililere bırakırsak saati 5 liradan hesaplayacaklar. Malesef yetkililer işverenlerin kankası modunda. Çalışacağınız yeri bir ziyaret edin, firmayı görün, işverenin tavrı nedir iş güvenliğine nasıl yaklaşır öğrenin. İşveren efendiyse, adamın dibiyse kabul edin :) Ne diyelim artık. Üstünüze alınmayın ama ben artık ücret yorumlarını gerçekçi bulmuyorum.

Onur ATALAY ve uzman_26 bu yazıya teşekkür etti.
  3. Mehmet ÖZKAN

Mehmet ÖZKAN TÜİSAG Üyesi

ben günlük değil 2,5 günlük demiştim beni bitek sen anladın ama sende yanlış anladın :)

GÜLDEN YILMAZ ve uzman_26 bu yazıya teşekkür etti.
  4. volkankim

volkankim TÜİSAG Üyesi

ben 4 750 alıyorum haftada 4 gün gidiyorum 3 ayrı şirkete.kimya mühendisiyim.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

turgut kayalar bu yazıya teşekkür etti.
  5. ferhat dudu

ferhat dudu TÜİSAG Üyesi

6. fehmi

fehmi TÜİSAG Üyesi

Osgbde çalışırsam 2500 fiyat isterdim başlangıç ama tehlikeli 20 saat firmada 700 tl olur bence

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

uzman_26 bu yazıya teşekkür etti.
  7. fehmi

fehmi TÜİSAG Üyesi

bu arada bu 4000 5000 alıyorum diyenlere pek inanamıyorum benim bulunduğum işde uzmanlar fiyatları düşürüyor malesef

OGNSZMS, ferhat dudu ve uzman_26 bu yazıya teşekkür etti.
  8. ismetolcar

ismetolcar TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar size bir sorum olacak,
    Bir lpg dönüşüm firmasında çalışıyorum (tehlikeli sınıf), bende c sınıfı uzmanlığımı alıp, aynı firmada çalışmaya devam edeceğim. Sizce maaşıma ekstra ne kadar ücret istemeliyim? toplam çalışan işçi sayısı 7​

9. öftmz

öftmz TÜİSAG Üyesi

Doktor Bey;
    2 yıl İş Güvenliği Eğitimi alan bir teknikere 3000 tl altında bir maaş teklifindemi bulunuyorsunuz?Mühendis vurgunuz kafamda böyle bir soru işareti oluşturdu

Barış Nalçacı bu yazıya teşekkür etti.
  10. civiluzman

civiluzman Guest

Kesinlikle OSGB'de çalışmayı önermiyorum. ben çalıştım arkadaşlar. Sadece sizi sömürüyorlar ve hakettiğiniz parayı vermiyorlar. Ayrıca İş Güvenliği Uzmanları OSGB'lerde çalıştığı sürece kendilerinide geliştireceklerini düşünmüyorum. Başkasına para kazandırmaktan başka birşey yapmıyorsunuz. Ben paçamı zor kurtardım . Bursada AHSEN OSGB'de çalıştım insanı sömürmekten başka birşey yapmıyorlar. Emeğinizin hakkınıda alamıyosunuz

11. Erdi Sadık Delikurt

Erdi Sadık Delikurt TÜİSAG Üyesi

Çok doğru söylemişsiniz. İşin içine girince farkediyorsunuz ama iş işten geçiyor. Bende çıkacağım sözleşmem bitince.

turgut kayalar ve ferhat dudu bu yazıya teşekkür etti.
  12. Erhan Engin

Erhan Engin TÜİSAG Üyesi

Bence 2.5 gün için en az 1500 TL istemelisiniz. Sonuçta sorumluluk ve riskler sizin elinizde. Aynı paraya daha az iş yapıp daha kaliteli çalıştığımız zaman asıl bu kanunların asıl hedefine ulaştığını görürüz.

OGNSZMS ve uzman_26 bu yazıya teşekkür etti.
  13. zadd

zadd TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar merhaba, bireysel iş bulmada sıkıntı yaşıyorum.
    OSGB'den teklif geldi; 1000 TL net, gideceğim firmalar bu tutar üstüne eklenerek artacak.
    teklifi kabul edersem şimdilik 120 & 20 saat olacak şekilde 2 farklı firma(hepsi az tehlikeli) olduğu söylendi.
    acaba aylık ç.saatlerine bakarak 1000tl üstüne ne kadar ücrete anlaşmalıyım? piyasadaki fiyatlar belli belirsiz fikrim yok ve bana söylenecek olan fiyata doğrudan tamam demek istemiyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim arkadaşlar.

14. doktornext

doktornext TÜİSAG Üyesi

ben portföyüme özel yapılanma yapıyorum,tecrübeli bir tekniker arkadaşa da bakış açım aynı.

öftmz, chemistanbul ve EEK bu yazıya teşekkür etti.
  15. Mehmet ÖZKAN

adamın dibi tabiri galiba tarafınızdan yanlış algılanmış genellikle bu söz adam olmayanlar için söyleniyorcukkacukka

16. Mehmet ÖZKAN

kesinlikle kabul etme braz daha sabredersen istediğindende fazla ücretler alacağını garanti ederim az sabret bence ağustosa kadar..

17. volkancoskun

volkancoskun TÜİSAG Üyesi

iyi yapmmışsınız 1750 de az istanbulda osgbde bile hiç iş bilmeyen uzman 2000 den başlıyor ve yakında kapsam genişletilecek 2500-3000 yeni başlayana göre normal para en kötü memur 2000 alıyo

AltınOran ve ferhat dudu bu yazıya teşekkür etti.
  18. volkancoskun

volkancoskun TÜİSAG Üyesi

hocam sakın sakın net 2000 tlnin altında kesinlikle anlaşma o para bile az aslındada bulunduğun şehre göre değişiyor ücret

uzman_26 bu yazıya teşekkür etti.
  19. Aktassüleyman

Aktassüleyman TÜİSAG Üyesi

Biri çıkıyor yok 1250 yok bilmem ne. Kimsenin başarı hikayesini de başarısızlık hikayesini de taklit etmeyin. Bugün en iyi okulların mezunları bile iş konusunda sıkıntı çekerken isg uzmanları neden çekmesin ki? Ya da akıllıca hareket ederse neden iyi para kazanmasın ki.

bilçe bu yazıya teşekkür etti.
  20. uzman_26

uzman_26 TÜİSAG Üyesi

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica