Platformların gereklilikleri hakkında bilgi

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Hakkında' kısmında Emre DEDE tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Emre DEDE

Emre DEDE TÜİSAG Üyesi

Resimde gördüğünüz platform iş yerinde kullandığımız ben tam olarak emin olamadım bu platformlar resimdeki gimi düz mü olmalı yolsa deliklimi bunun ile alakalı bir bilgi tüzük maddesi varmı? eğer var ise maddesi ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim ve bunun yanı sıra boyle olmasının sakıncası yoksa ve bu şekilde iken ayrı alınacak önlemlerin yazılı olduğu maddeler var ise paylaşırsanız sevinirim durum biraz ACİL! kesin kabul dönemine girmiş bulunuyoruz...

Teşekkürler Kazasız Günler...!

2. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

Merhaba,
    Sanırım resmi upload edemediniz. Mesajınızı düzenleyip resmi tekrar yükleyebilirsiniz.
    İyi çalışmalar,

3. Emre DEDE

Emre DEDE TÜİSAG Üyesi

Kusura bakmayın sildim sanırım ekte bulunmakta
    platform.jpg

4. Cem AKBULAK

Cem AKBULAK TÜİSAG Üyesi

tüzüklerde bulamadım ancak kaymayacak şekilde özel platform sacı var baklava dilimi şeklinde..o daha güvenli olur sayın emre bey...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Esat ÜN

Esat ÜN TÜİSAG Üyesi

şuan tüzüğe bakamıyacam ama, zemin işçilerin düşmesini engelleyecek şekilde olmalı, bu şekilde bir madde mutlaka var. görünen bu zeminde özellikle yağ, su, kimyasal vb, maddeler var ise tırtıklı olmak zorunda
    not: delikli derken tırtık kastettiniz sanırım ya da baklava dilim. yoksa normal delik ayrı bir tehlike olabilir , resimden anlaşılmıyor ancak alt katta girilecek yerler var ise işçiler için de tehlike olur. en iyisi tırtık.

6. Emre DEDE

Emre DEDE TÜİSAG Üyesi

şu anda kullandığımız platformlar kabartmalı dediğiniz gibi baklava dilimi şeklinde

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica