Sınav Hakkı Ile Ilgili...

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Hakkında' kısmında Volkan GÜRSU tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Kerem Zengin

Kerem Zengin TÜİSAG Üyesi

- kerem ; evet bunu yazdığınız için teşekkür ederim. size güvenmek zorundayım. ücretimi ödedim kaydımı yaptım ama hazır olmadığım için 2014 mart sınavına inşallah.

2. Nihan Çalışkan

Nihan Çalışkan TÜİSAG Üyesi

Mrb. Bir sorum var. yükselme sınavına gircem. Bu sınavı 2 kere geçemezsem, bir daha giremiyomuyum.

Last edited by a moderator: 20 Aralık 2013
  3. çağlayan

çağlayan TÜİSAG Üyesi

bugün öğrendiğim bir bilgiyi paylaşmak istiyorum.
    2014 Ekim ayına kadar sınava 2 defa giriş kısıtlaması kaldırılmış. Bu konuda bilgisi olan var mı

4. Nihan Çalışkan

Nihan Çalışkan TÜİSAG Üyesi

B sınıfı sınavı içinde mi. C için öyle diye biliyorum

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. çağlayan

çağlayan TÜİSAG Üyesi

bende c için demiştim

6. Farukd

Farukd TÜİSAG Üyesi

Ben 2013 Ağustos ve 2013 Aralık sınavlarına girdim. 69 ile başarısız oldum. İlk açılacak sınava veya başka sınava girme hakkım var mı? Bilgisi olan paylaşabilir mi? Teşekkürler.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Kemal Erdal Çelen

Kemal Erdal Çelen TÜİSAG Üyesi

Yükseltme sınavları için süre sonuna kadar 2 kez yararlanma hakkınız vardır.

8. Kemal Erdal Çelen

Evet.

9. Farukd

Farukd TÜİSAG Üyesi

Hocam teşekkürler. Ben 170 i aradım. Bana eğitim almaksızın hakkım olduğunu ifade ettiler

10. devılsprayer

devılsprayer TÜİSAG Üyesi

emsal arıyorum yalvarırım cevap verin... ben yedek subay olarak görev yaptım yani 9 ay emekli sandığına 4 c pirim yattı sonra ssk 4 a dan yattı ikisinin toplamıyla 1500 gün ediyo ancak bunu nasıl ispat edebilirim ve bu sekilde sınava girebilen var mı yardım bekliyorum...

11. Kemal Erdal Çelen

SGK'dan bu süreye ilişkin hizmet dökümünü aldıktan sonra hizmet birleştirmesini ilgili SGK bölümünden yapınız. Sonra bakanlığın ilgili bölümüne dilekçe ile başvurunuz. Hedefinize ulaşabilirsiniz. Kalın sağlıcakla.

12. oktay bayram kılınç

oktay bayram kılınç TÜİSAG Üyesi

mayıs 2013 te eğitimimi tamamladım. ağustos 2013 sınavına girdim 66 ile kaldım. aralık 2013 sınavına askerde olduğum için katılmadım. mayıs 2014 sınavındada 64 ile kaldım. 27 aralık 2014 de yağılacak sınava girme hakkım var mı?

13. Egemen_01

Egemen_01 TÜİSAG Üyesi

Azminize hayran kaldığımı belirterek şunu ifade edeyim. Sınava girme hakkınızı kaybettiniz. (2 defa girip başarısız olduğunuz için) Eğitim tekrarı yaparak sınava girebilirsiniz.

volkan volkan ve oktay bayram kılınç bu yazıya teşekkür etti.
  14. fatma_aykac

fatma_aykac TÜİSAG Üyesi

3 yıl içinde her sınava girebiliyorsunuz arkadaşlar. eğitim tekrarına gerek yok:) eğer 3 yıl boyunca geçemezseniz ozaman eğitim tekrararı

Hakan RÜZGAR ve oktay bayram kılınç bu yazıya teşekkür etti.
  15. Hakan RÜZGAR

Hakan RÜZGAR TÜİSAG Üyesi

konu takip . izlemedeyim :)

16. Egemen_01

Egemen_01 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar yeni yönemelik gereği bazı değişiklikler olmuş. Yönetmeliğin bir önceki haline dayanarak 2 sınav hakkı var demiştim daha önce. ancak son hali aşağıdaki gibidir.
    Adaylar, en son katıldıkları eğitimin tarihinden itibaren üç yıl içinde (Mülga ibare: RG-11/10/2013-28792) (…) ilgili sınavlara katılabilir. Bu sınavlarda başarılı olamayan veya eğitimin tarihinden itibaren üç yıl içinde sınava katılmayan adaylar yeniden eğitim programına katılmak zorundadır.

(Değişik birinci cümle: RG-11/10/2013-28792) Bu Yönetmeliğin 8 inci maddesinin birinci fıkrasının (b) bendinin ikinci alt bendi uyarınca eğitim alma şartı aranmaksızın sınavlara katılım hakkı tanınanlar, bu haklarını en fazla iki defada kullanabilirler. Bu kişilerin sınavlarda iki defa başarısız olması durumunda, ilgili eğitim programını tamamlamak şartıyla sınavlara katılabilirler.

17. nazli461

nazli461 TÜİSAG Üyesi

İyi Günler,
    Kursu yeni bitirip İlk kez Mayıs 2015 sınavına girecek olanların kaç kez sınava girme hakkı var ? Kurs hocaları toplam 6kez gibi birşey ifade etmişler sanırım

18. Osman Utku Can AKKAYA

Osman Utku Can AKKAYA TÜİSAG TÜİSAG Çalışma Birimi

Nazlı hanım Egemen bey gerekli açıklamayı yapmış. 3 yıl içinde kaç tane sınav olursa o kadar girebilirsiniz. 6 sınav ile sınırlayamayız çünkü MEB 2013 yılında 3 kere sınav yapmıştı hatırladığım kadarıyla.

19. deniz demirci

deniz demirci TÜİSAG Üyesi

23 mayıstaki sınava girdiğimde 2.kez girmiş olcam.Anladığım kadarıyla 2 sınavıda kazanamayanlar tekrar eğitim alarak yeniden sınava girebilcekler mi yani

20. mkekin1970

mkekin1970 TÜİSAG Üyesi

Senede 2 defa 3 yıl boyunca girebilirsiniz...

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica