Staj Yeri

Konu, 'Tanışma Bölümü (Ailemizin Yeni Üyeleri)' kısmında bilgesena tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. bilgesena

bilgesena Guest

Slm arkadaşlar kursum şubat sonunda bitiyor İstanbul anadolu yakasında sancaktepede staj yapmak istiyorum önereceğiniz bir yer olabilirmi?

2. Serkan MUTLU

Serkan MUTLU TÜİSAG Üyesi

Kursum martta bitiyor, önerebileceğiniz staj yerleri var mıdır?

3. Onur Gül

Onur Gül TÜİSAG Üyesi

28 Şubat'ta bitecek örgün eğitimimin ardından Mart ayı başında stajımı yapmak üzere uygun bir yer aramaktayım.Şahsi girişimlerim henüz sonuç vermedi.Bu konuda yol gösterici olabilecek Antalya'daki üyelerimizin yardımını talep etmekteyim.

4. volkanayan99

volkanayan99 TÜİSAG Üyesi

Onur Bey bende Antalya da stajımı yaptım .Burhanettin Onatta Nasuh Boztepe Ortak Sağlık Güvenlik Birimi var,sağolsunlar bana yardımcı olmuşlardı ve AGT firmasında stajımı yaptım.Görüşün derim

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Onur Gül bu yazıya teşekkür etti.
  5. Mesut KAYCI

Mesut KAYCI TÜİSAG Üyesi

örgün eğitimim 4 şubat itibariyle bitti hemen staja başlamam gerektiği söylendi yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim.istanbul avrupa yakasında oturuyorum

Last edited by a moderator: 16 Haziran 2016
  6. tbcakmak

tbcakmak TÜİSAG Üyesi

merhabalar,bende aynı problemle karşı karşıyayım isg eğitimim Şubat sonu bitecek ve Mart ayının ilk haftası Bursa'da staj yapmam gerekiyor yardımlarınız dokunuruz cok sevinirim,şimdiden herkese başarılar.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. gülhan_

gülhan_ TÜİSAG Üyesi

Merhaba bende aynı problemi yaşıyorum martın son haftası kayseride staj yapmam gerkiyor ve yer bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim:)

8. selfcontro1

selfcontro1 TÜİSAG Üyesi

Merhaba benimde yüz-yüze eğitimim 22 martta bitiyor staj konusunda mersin tarsus veya adana da yardımcı olabilecek arkadaşımız veya bir büyüğümüz var mı yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimiden teşekkür ederim.

mstfhyr bu yazıya teşekkür etti.
  9. esinesol

esinesol TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar merhaba 16 martta kursum bitiyor. C sınıfı staj yeri arıyorum.Ankara,Antalya,İzmir İstanbul fark etmez..yeterki kurumsal düzgün bir yer olsun.Kimyagerim.Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

10. esinesol

esinesol TÜİSAG Üyesi

burada sadece birbirimize yazıyoruz sanırım..:(

11. esinesol

esinesol TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bir sorum olacak.. staj yaparken çalışılan firma bizi 40 saatlik sigortalı gösterecek mi?bu zorunlu mu?iş güvenliğine göre evet zorunlu da yasal sorumluluk nasıl?

12. suat82

suat82 TÜİSAG Üyesi

Staj süresi içerisinde firmanın sigorta ödemesi zorunlu değil. İsterse ödemez. Ancak bazı kurumsal firmaların şirket politikası gereği sigorta yapmayı zorunlu tutar.

13. mineby

mineby TÜİSAG Üyesi

Merhaba sigortanın istenirse yapılmayacağı ile ilgili bilgi nerede var acaba

acil bilgi lazımmmm

14. mineby

mineby TÜİSAG Üyesi

Sevgili Kaan Saka bey

Bu konuda bilginiz var mı acaba?

15. seda soylu

seda soylu TÜİSAG Üyesi

slm. ist anadolu yakasında staj yapabilicegim bı yer bulmam gerekiyo yardımcı olursanız cok sevınırım.

16. dinçer yeşiltaş

dinçer yeşiltaş TÜİSAG Üyesi

selam arkadaşlar acil staj yeri lazım lütfen yardımcı olun anbadolu yakası

17. Abdullah Talha TÜRKMEN

Abdullah Talha TÜRKMEN TÜİSAG Üyesi

İstanbul Avrupa yakasında staj konusunda önerebileceğiniz bir yer varmıdır ?

18. Derya U.

Derya U. TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar benim de kursum 6 ekim de bitecek . İstanbul Anadolu yakasında staj yeri arıyorum şimdiden önerebileceğiniz bir yer var mı ?

19. crococcus

crococcus TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar benim kursumda 13 eylül de bitecek staj için nerelere başvuruluyor staj için yardıma ihtiyacım var :(

20. zerrincan

zerrincan TÜİSAG Üyesi

Merhabalar C sınıfı İŞ Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlığı için staj yeri bulmam gerekiyor. Yüzyüze eğitimim 27 Ağustosta bitiyor. Kimyagerim ve Bayrampaşada oturuyorum.Yardımcı olabilecek biri varsa çok teşeekür ederim. Şimdiden Allah razı olsun.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Üyelerimiz bu sayfayı aşağıdaki aramalarla bulmuştur :

1. isg staj yerleri

,
  2. iş güvenliği stajı nerelerde yapılabilir

,
  3. isg stajı sigorta

,
  4. isg staj yeri arayanlar
Yandex.Metrica