Yeni İsg-katip Yazılımının Devreye Alınması Süreci Hakkında

fatih ckc

Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhaba sistem ne zaman geelceği hakkında resmi bir bilgi var mı

Samet Crpan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Sözleşme onay kısmını bulamadım bulabilen var mı çok karışık olmuş.

Samet Crpan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Süreç yönetimi-İsg hizmet sözleşmeleri,işyeri çalışanları arasından kısmından görevlendirme,devamında sözleşmelerden süreç ekranları,görevlendirme onay sayfası dedikten sonra işlem yapılacak fakat ben onay yapamadım izin vermiyor.Yapabilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

HSE Engineer

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Giriş yaptığımda sayfa açılmıyor. 2 gündür sürekli kontrol ediyorum ara ara. Asla daha açamadım.

Aykut BÜLBÜL

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü isg Hizmetten İSG Katipe giriş yapın

guillotinevalve

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhabalar, sisteme girişte ben de zorluklar yaşadım, direkt e devletten değil de ÇSGB sitesinden girildiğinde İSG katip açılıyor.

HSE Engineer

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Tam süreli İsg uzmanı kaç Dk olarak girilecek sisteme.
Sistemde firmanın alması gereken süre ile kısmi süreli diğer İsg uzmanının süresi yazıyor. Toplamdan kısmiyi çıkardığımızda, kısmi sözleşmesi için, yeterli tam süreli uzman çalışmıyor diye uyarı vermekte

volkan8490

Üye
TÜİSAG Üyesi
Yeni sistem ile birlikte eski sözleşmeler iptal mi oldu. Çalıştığımız firma ile yeni sözleşme mi yapmamız gerekecek.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.