Tartışma : 27 Aralık 2014 İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavını Kazanan Adayların Yapması Gerekenler

Harun yavuz

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
daha önce BİMER'e yazanlar vardı...geri dönüş oldu mu acaba...yoksa kaale almadılar mı
Bimere yazınca geri dönüş yaptılar 5 gün içinde.
Sorgulamada yazan yazıyı bana geri gönderdiler.
Ama olsun hiç değilse isggm bu konuda haber gitmiştir

mktakal

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İşyeri Hekimi
Aliaslannn ben de konya kampüs akademi den eğitim aldım kapanmış kimseye ulasamiyorum birşey bulamadım ben de dilekçe yazıp göndereceğim hatice 123 dediği gibi bu bizim suçumuz degil ki nasıl oluyorsa staj belgeleri kayıp

Emine G.

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Insallah biran önce sıkıntı cözulur arkadaslar.

Emine G.

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Tşk ler Emine hnm ...Peki ne zaman gondermistiniz kac gun sonra degistirdiler durumunuzu bizde ona gore umutlanalim...
27 subat cuma gunu evraklarimi kurstn alip elden verdim ankarada oldugum icin tam bi hafta oldu iste. Insallah en yakn zamanda netlesir sizinde.

Kemal Kadir

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
hala inceleniyor...

memUzine

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
aynen hala incelenmekde

1979karamuk

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
geçen hafta belgelerinizde eksik bulunmaktadır yazıyordu bende evraklarımı elden çalışma bakanlığına çarşamba günü 25.2.2015 götürdüm. cuma günü evrakları elden götürenlerin çözümlenmiş bu nasıl iş anlamadım gitti

Sinan Bakan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İşyeri Hekimi
27 subat cuma gunu evraklarimi kurstn alip elden verdim ankarada oldugum icin tam bi hafta oldu iste. Insallah en yakn zamanda netlesir sizinde.

Bende kargo ile gönderdim İstanbul'dan..Kargo teslim tarihi 27.02.2015 diyor, yani sizinkiyle aynı, ama hala bende:

Sayın
Sınav Grubunuz: İŞYERİ HEKİMLİĞİ
Sınav Sonucunuz: 80
Başarı Durumunuz: BAŞARILI
YAPILAN İNCELEME NETİCESİNDE BELGELERİNİZDE EKSİKLİK BULUNMAKTADIR. GENEL MÜDÜRLÜK WEB SİTESİNDE YAYIMLANAN DUYURU DOĞRULTUSUNDA ONAYLI DİPLOMA VE UYGULAMA RAPORUNUZ İLE GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ŞAHSEN VEYA POSYA YOLUYLA BAŞVURU YAPINIZ..

yazıyor.....:(

Emine G.

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Bende kargo ile gönderdim İstanbul'dan..Kargo teslim tarihi 27.02.2015 diyor, yani sizinkiyle aynı, ama hala bende:

Sayın
YAPILAN İNCELEME NETİCESİNDE BELGELERİNİZDE EKSİKLİK BULUNMAKTADIR. GENEL MÜDÜRLÜK WEB SİTESİNDE YAYIMLANAN DUYURU DOĞRULTUSUNDA ONAYLI DİPLOMA VE UYGULAMA RAPORUNUZ İLE GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ŞAHSEN VEYA POSYA YOLUYLA BAŞVURU YAPINIZ..

Walla bilmiyorum ki. Elden vermeyle kargo arasındamı fark var. :( inşallah en yakın zamanda düzelir. Ve bankaya para yatrdım ertesi gün aktif oldu sayfam. Bu süreç geçsin ajtif olmak için beklemezsiniz sanırm

mustafa öden

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaşlar bendede hala belgelerınız incelenmektedir dıyor acaba zıraat bankasına gıtsek ısmımız verılmısmıdır ? yoksa illa isg katipten sınav durumunu sorgula kısmında para yatırabılırsınız yazısını beklemek zorundamıyız bilgisi olan varmı ?

fatma_aykac

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)

Sayın

kargomu postamı yaptınız acaba kargo kabul olmuyormu

fatma_aykac

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
arkadaşlar belgeleri kargo ilemi posta ilemi gönderiyoruz. hangisi daha güvenli

Aykut DEĞİRMENCİ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Kargo yada posta farketmez ben kargo ile yolladim belgelerinizin fotokopisini alin yollamadan önce malum burasi Turkiye...

memUzine

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
allah ***KESİLDİ*** versin bakanlıkmış,Kaç gün oldu hala ayni inceleme paraya gelince bir gün geç yatirsak başvurumuzu kabul etmezler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Haydar Şen

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Nişanlımda da eksik evrak sorunu vardı kursu kapanmış olduğu için böyle bir sorun olmuş. Evrakları elden alıp kargoyla İstanbul' dan gönderdi 27 şubat cuma günü bakanlığa ulaştı. Bugun yani 06.03.2015 tarihinde isg katip te Ziraat Bankası' da para yatırabileceği uyarısı geldi.

Aykut DEĞİRMENCİ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
SINAV BELGE ÜCRETİNİ ZİRAAT BANKASI KURUMSAL TAHSİLAT HESABINA YATIRABİLİRSİNİZ...
Pzt 2 Mart evraklar kargo ile teslim edilmişti. Cuma 6 Mart bugün para yatırabilirsiniz bilgisini aldım.Herkes için hayırlisi olsun...

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.