Tartışma : 27 Aralık 2014 İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavını Kazanan Adayların Yapması Gerekenler

Sinan Bakan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İşyeri Hekimi
27.02.2015 de kargo ile evraklar teslim alınmıştı, dünde yazı yoktu, bugün bu yazı çıktı, yani tamamdır, hadi hayırlısı..

Sayın
Sınav Grubunuz: İŞYERİ HEKİMLİĞİ
Sınav Sonucunuz: 80
Başarı Durumunuz: BAŞARILI
SINAV BELGE ÜCRETİNİ ZİRAAT BANKASI KURUMSAL TAHSİLAT HESABINA YATIRABİLİRSİNİZ..

Aykut DEĞİRMENCİ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Para yatirdiktan sonra isg katipteki islem siramiz nedir.giris dedim 3 gun icinde birdaha girin dedi dogru yol nedir yapanlar anlatabilir mi?

YAKUP TATAR

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İşyeri Hekimi
ARKADAŞLAR İSG KATİP DE AKTİF OLDUKTAN SONRA ADRESİMİZE BELGEYİ YOLLAYACAKLARMI BİLGİSİ OLAN VARMI

mustafa öden

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaşlar kesin bır bılgı olmadığı gibi ; bir arkadasımdan bakanlık tum belgelerı kaybettıgı ıcın bukadar uzun surdugunu soyledı , tabi bakanlık kusura bakmayın bız sızın belgelerınızı kaybettık dıyemedıgı ıcın hala ıncelenmektedir demekte yada eksık evraklarınız var demekte

Kemal Kadir

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Hala inceleniyor yazıyor. Benim kursun ismi Y harfi ile başlıyor incelemede olan arkadaşların nasıl acaba alfabetik mi inceliyorlar diye düşündümde.

Eray Zorlu

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Hala inceleniyor yazıyor. Benim kursun ismi Y harfi ile başlıyor incelemede olan arkadaşların nasıl acaba alfabetik mi inceliyorlar diye düşündümde.
Benimki "İ" ile başlıyor. Bence puana göre inceleniyor. Düşük puandan yüksek puana göre. Puanınız kaçtı acaba?

memUzine

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
aynen hala inceleniyor yaziyor bende de

Kemal Kadir

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
72 puanım puana göre de değildir. Acaba bizimkilerde eksik ama güncellemediler mi?

Kemal Kadir

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Kısaca eksik belge uyarısını almadan bizde mi evrakları göndersek. Yoksa aylarca bekleyeceğiz gibi geliyor bana.

Sinan Bakan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İşyeri Hekimi
Para yatirdiktan sonra isg katipteki islem siramiz nedir.giris dedim 3 gun icinde birdaha girin dedi dogru yol nedir yapanlar anlatabilir mi?
Bende parayı internetten yatırdım, çsgb'ye giriş yapamadım, aynı yazı geldi

1979karamuk

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
bankaya para yatırdıktan sonra hangi işlemler yapılıyor

Sinan Bakan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İşyeri Hekimi
Parayı yatırdım, sisteme de girdim, bilgileri güncelledim. daha belge almadan pasif hale gelmesi ne demek anlamadım. Şu uyarı notu var hala:

GİREBİLECEĞİNİZ SINAV GRUBU: 0
İSG-KATİP üzerinden geriye dönük yapılan incelemelerde; uygulamalı eğitiminize (staj) ilişkin bilgilerin girilmemiş olduğu tespit edilmiştir. Bu itibarla; ilgili Yönetmelikte geçen 'Katılım zorunluluğuna aykırılığın 5 yıl içerisinde tespiti halinde kişi hakkında belge düzenlenmiş olsa dahi belgeler iptal edilir.' hükmü uyarınca; belgeniz pasif hale getirilmiştir. Uygulamalı eğitimi tamamladığınıza dair *belgenin Genel Müdürlüğümüze ulaştırılması halinde yapılacak kontrolü müteakiben tekrar belgeniz aktif hale getirilecektir. _x000D_ Uygulamalı eğitimi yaptığınız halde gerekli bildirim Genel Müdürlüğümüze yapılmamışsa, girdiğiniz ilk sınav tarihinden önce uygulamalı eğitimi (staj) tamamladığınıza dair belgeyi* dilekçe ekinde en geç 31 Aralık 2014 tarihi mesai bitimine kadar Genel Müdürlüğümüze ulaştırmanız gerekmektedir. Söz konusu süre dâhilinde gerekli bildirimin Genel Müdürlüğe yapılmaması halinde belge iptal işlemi tamamlanacaktır. _x000D_ *Staj yaptığına dair belgede, T.C. Kimlik, Adı Soyadı, İşyeri Unvanı, İşyeri SGK Sicil Numarası ile birlikte iş güvenliği uzmanı ve/veya işyeri hekimi bilgilerinin yer alması gerekmektedir. İş güvenliği uzmanlığı temel eğitim programının ekinde yer alan iş güvenliği uzmanlığı uygulama raporu, staj yaptığına dair belge olarak değerlendirilmektedir._x000D_.

Birde kullanıcı bilgileri sonunda şu yazıyor:

Sertifika ID 3XXXXX
Başvuru Aşaması İSG Katip Tanımlaması Yapıldı.
Sertifika Türü İşyeri Hekimliği
Belgesi Sertifika No 1XXXXX
Sertifika Tarihi 09.03.2015
Sertifika Geçerli mi? Geçerli
Sertifika Durumu İptal Edildi
Onay Durumu Onaylandı

Şimdi bu ne ya? uygulama raporunu gönderdik kabul edildi ki para yatırtıldı.

hanifehava

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Halen belgeler incelenmektedir yazıyor.

Sinan Bakan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İşyeri Hekimi
Parayı yatırdım, sisteme de girdim, bilgileri güncelledim. daha belge almadan pasif hale gelmesi ne demek anlamadım. Şu uyarı notu var hala:

GİREBİLECEĞİNİZ SINAV GRUBU: 0
İSG-KATİP üzerinden geriye dönük yapılan incelemelerde; uygulamalı eğitiminize (staj) ilişkin bilgilerin girilmemiş olduğu tespit edilmiştir. Bu itibarla; ilgili Yönetmelikte geçen 'Katılım zorunluluğuna aykırılığın 5 yıl içerisinde tespiti halinde kişi hakkında belge düzenlenmiş olsa dahi belgeler iptal edilir.' hükmü uyarınca; belgeniz pasif hale getirilmiştir. Uygulamalı eğitimi tamamladığınıza dair *belgenin Genel Müdürlüğümüze ulaştırılması halinde yapılacak kontrolü müteakiben tekrar belgeniz aktif hale getirilecektir. _x000D_ Uygulamalı eğitimi yaptığınız halde gerekli bildirim Genel Müdürlüğümüze yapılmamışsa, girdiğiniz ilk sınav tarihinden önce uygulamalı eğitimi (staj) tamamladığınıza dair belgeyi* dilekçe ekinde en geç 31 Aralık 2014 tarihi mesai bitimine kadar Genel Müdürlüğümüze ulaştırmanız gerekmektedir. Söz konusu süre dâhilinde gerekli bildirimin Genel Müdürlüğe yapılmaması halinde belge iptal işlemi tamamlanacaktır. _x000D_ *Staj yaptığına dair belgede, T.C. Kimlik, Adı Soyadı, İşyeri Unvanı, İşyeri SGK Sicil Numarası ile birlikte iş güvenliği uzmanı ve/veya işyeri hekimi bilgilerinin yer alması gerekmektedir. İş güvenliği uzmanlığı temel eğitim programının ekinde yer alan iş güvenliği uzmanlığı uygulama raporu, staj yaptığına dair belge olarak değerlendirilmektedir._x000D_.

Birde kullanıcı bilgileri sonunda şu yazıyor:

Sertifika ID 3XXXXX
Başvuru Aşaması İSG Katip Tanımlaması Yapıldı.
Sertifika Türü İşyeri Hekimliği
Belgesi Sertifika No 1XXXXX
Sertifika Tarihi 09.03.2015
Sertifika Geçerli mi? Geçerli
Sertifika Durumu İptal Edildi
Onay Durumu Onaylandı

Şimdi bu ne ya? uygulama raporunu gönderdik kabul edildi ki para yatırtıldı.

Bugün sertifika durumu AKTİF oldu.

ozhan ozcan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İşyeri Hekimi
Sayın ÖZHAN ÖZCAN
Sınav Grubunuz: İŞYERİ HEKİMLİĞİ
Sınav Sonucunuz: 72
Başarı Durumunuz: BAŞARILI
5027 NUMARALI EVRAK İLE YAPTIĞINIZ BAŞVURU NETİCESİNDE 'EVRAK EKLERİ ONAYLI SURETLER DEĞİL' İLGİLİ BELGELER İLE POSTA VEYA ELDEN BAŞVURMANIZ HALİNDE İŞLEMİNİZ YENİDEN DEĞERLENDİRİLECEKTİR..
Kapanan kurumdan onaylı evrakları arkadaşım vasıtasıyla yolladım gene kabul etmemişler, nerden bulacam ben evrakları?

yusuf şengül

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
ben hala bekliyorum hala belgeleri inceliyorlar

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.