Tartışma : 27 Aralık 2014 İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavını Kazanan Adayların Yapması Gerekenler

yusuf şengül

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Sayın YUSUF ŞENGÜL
Sınav Grubunuz: C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI
Sınav Sonucunuz: 82
Başarı Durumunuz: BAŞARILI
SINAV BELGE ÜCRETİNİ ZİRAAT BANKASI KURUMSAL TAHSİLAT HESABINA YATIRABİLİRSİNİZ.. özlenen tablo nihayet gerçekleşti şükür

memUzine

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar bendede eksik evrak ibaresi cikti.Yapacagımız tek şey evrakları istedigi sekilde toparlayip dilekçe ile csgb isggm'ye göndermek.Dilekce ornegi burda isteyen alabilir.

Ekli dosyalar

• evraktamamlamadilekceornegi.docx
    16.4 KB · Görüntüleme: 99

Kemal Kadir

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
O kadar bekledikten sonra eksik belge uyarısı çıktı. Size tavsiyem hala inceleniyor uyarısı olan varsa hiç durmasın evrakları göndersin.

ilter desti

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Onaylı diploma derken, diplomanın noter onaylı fotokopisimi olacak yoksa yalnızca fotokopisi yeterli mi?

kadri sayın

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Belgeleriniz arasında uygulamalı eğitim raporunun eksik olduğu tespit edilmiş olduğundan söz konusu belgenin onaylı örneğinin bir dilekçe ekinde posta veya elden Genel Müdürlük evrak birimine teslim edilmesi gerekmektedir. .
Arkadaslar uygulamalı egitim raporunu kurstanmı temin edecez? fikri olan var mı
kurstan alıyosun

kadri sayın

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Sayın YUSUF ŞENGÜL
Sınav Sonucunuz: 82
SINAV BELGE ÜCRETİNİ ZİRAAT BANKASI KURUMSAL TAHSİLAT HESABINA YATIRABİLİRSİNİZ.. özlenen tablo nihayet gerçekleşti şükür
eksik evrakları gönderdikten kaç gün sonra gerçekleşti?
hayırlı olsun bu arada

büşraferide

Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar aranızda 3 yıl C sınıfı olarak çalışıp 27 aralık B sınavına giren varmı???????
Bakanlık benim evraklarımı kabul etmemiş oysaki sınava aldılar ve başarılı oldum, Neyapacağım konusunda da kimse cevap veremiyor.

sevilkaya

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Belgeleriniz arasında uygulamalı eğitim raporunun eksik olduğu tespit edilmiş olduğundan söz konusu belgenin onaylı örneğinin bir dilekçe ekinde posta veya elden Genel Müdürlük evrak birimine teslim edilmesi gerekmektedir. .
Arkadaslar uygulamalı egitim raporunu kurstanmı temin edecez? fikri olan var mı
evet kurstan onlar tarafından ve staj yaptığın yer tarafından onaylı nüshasını istemen gerek.

sevilkaya

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
hayırlı olsun bu arada
evet ya o konuyu bende merak ediyorum. eksik evrakları verdikten ne kadar sonra gerçekleşti? hayırlı uğurlu olsun

sevilkaya

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
O kadar bekledikten sonra eksik belge uyarısı çıktı. Size tavsiyem hala inceleniyor uyarısı olan varsa hiç durmasın evrakları göndersin.
e gönderdik hatta elden teslim ettik. bir hafta içinde geri dönülecek dedi hala ayynı şey yazıyor.

Eray Zorlu

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
evet kurstan onlar tarafından ve staj yaptığın yer tarafından onaylı nüshasını istemen gerek.
Bu uygulama raporu yanlış hatırlamıyorsam 2 sayfa olan boşluk doldurmalı belge dimi? Bazı yerlerini staj yaptığımız yer, bazı yerlerinide eğitim aldıgımız yer dolduruyordu sanırım?

memUzine

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Bügün uylugulama raporu onaylı sureti ve ek olarak risk degerlendirme raporunu kargo ile gönderdim,bakalım kac gün içinde geri dönüş olacak.

Eray Zorlu

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Bügün uylugulama raporu onaylı sureti ve ek olarak risk degerlendirme raporunu kargo ile gönderdim,bakalım kac gün içinde geri dönüş olacak.

Belgeleri yeniden sıfırdanmı hazırladınız yoksa kopyaları kursta mevcutmuydu acaba? Sonuçta orjinaller sınav öncesi kurslar tarafından gönderildi ya o yüzden soruyorum.

ugur aktas

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Sayın UĞUR
Sınav Sonucunuz: 88

kimin ***KESİLDİ*** olduğunu anlamış değilim

Moderatör tarafında düzenlendi:

memUzine

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Belgeleri yeniden sıfırdanmı hazırladınız yoksa kopyaları kursta mevcutmuydu acaba? Sonuçta orjinaller sınav öncesi kurslar tarafından gönderildi ya o yüzden soruyorum.
yok hocam sifirdan hazirlamadım örnegi kursta mevcutdu,risk degerlendırme raporunuda staj yaptıgım yerden aldım .

yusuf şengül

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
hayırlı olsun bu arada
Teşekkür ederim bende eksik evrak yoktu bir ara baktığımda aynı bu şekilde ziraat bankasına yatırabilirsiniz yazıyordu birkaç gün sonra yine belgeleriniz inceleniyor yazıyordu ta ki düne kadar

sevilkaya

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Bu uygulama raporu yanlış hatırlamıyorsam 2 sayfa olan boşluk doldurmalı belge dimi? Bazı yerlerini staj yaptığımız yer, bazı yerlerinide eğitim aldıgımız yer dolduruyordu sanırım?
evet aynen öyle

sefa arslan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
arkadaşlar sertifikalar ne zaman teslim edilir? sertifikasını alan birileri var mı?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.