Soru A Sınıfına Geçenlerin Aylık Kazanç Beklentisi?

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında mfk321 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ld7626

ld7626 TÜİSAG Üyesi

Piyasa bu şekilde değil, hiç kimse de bu kadar saf değil derim.

2. Hasan_k

Hasan_k TÜİSAG Üyesi

Boyle bir piyasa yok olamaz da zaten...

3. serkan çağlar

serkan çağlar TÜİSAG Üyesi

siz ne kadar istediniz ve hangi OSGB bu fiyatı verdi bende görüşmek isterim

4. İGUcumhur

İGUcumhur TÜİSAG Üyesi

iki arkadaşım farklı şirketlerde C sınıfı 4000-4500 üret alıyorlar

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Ercan Mattaoğulları

Ercan Mattaoğulları TÜİSAG Üyesi

7000+KDV iyidir

6. Ercan Mattaoğulları

Ercan Mattaoğulları TÜİSAG Üyesi

bence yanlışınız var A sınıfı uzman 1750/ay değil 1750/yıl olması gerekir size yanlış bilgi vermişler...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

murat mert çakıroğlu ve Muratefendi bu yazıya teşekkür etti.
  7. ersin_0041

ersin_0041 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bir sorum var fikrinizi söylerseniz sevinirim

demir çelik sektöründe bir firmada 1.5 yıldır isg mühendisliği yapmaktayım(2 sene kalite mühendisliği ve 1.5 sene isg müh toplamda 3.5 sene tecrübem var) 21 aralık sınavıyla inş b sınıfı olacağım çalıştığım firma toplamda 520 kişi (türkiye genelinde 3 üretim tesisi ve 7 tane deposu var.) çalışanların 200 çok tehlikeli 320 si ise tehlikeli sınıfta şimdi ben b sınıfı belgemi alınca benimle sözleşme imzalamak istiyorlar .

sizce ne kadar ücret teklif etmeliyim yada istemeliyim ? sizin öneriniz nedir. şu anda 2000 küsürlü maaş alıyorum.

8. Hakan BARTIN

Hakan BARTIN TÜİSAG Üyesi

+KDV nedir? Yeni mi çıktı?

9. omer_bacak

omer_bacak TÜİSAG Üyesi

çok tehlikeli sınıfa bakamazsınız. B sınıfı uzman maaşı 7000 piyasada

10. Ahmet Gökk

Ahmet Gökk TÜİSAG Üyesi

Dün baraj inşatı, sondaj ankraj vs yapan ve 600 çalışanı olan bir firmada tam zamanlı çaloşan A sınıfı uzmanın 6000 tl ye çalıştığını öğrendim. Çok ucuz çok

11. aragon34

aragon34 TÜİSAG Üyesi

çok tehlikeli sınıfa geçici olarak bakabiliyor. Şu an firmanız A sınıfına kaç TL veriyor?

12. ersin_0041

ersin_0041 TÜİSAG Üyesi

ömer bey,

21 aralık sınavına girdim ve inş bir aksilik olmazsa b sınıfı uzman olacağım

b sınıfı uzman olunca çok tehlikeliye bakamaz mıyım?

13. aragon34

aragon34 TÜİSAG Üyesi

A sınıfının kendisi fiili olarak çalışmıyordur.

14. aragon34

aragon34 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar el insaf, A-B olacağız hala bu soruları soruyorsunuz.

ersin_0041 bu yazıya teşekkür etti.
  15. ersin_0041

ersin_0041 TÜİSAG Üyesi

aslında şuan bir firmayla çalışmıyoruz. 1 ocak itibarıyla çalışmaya başlamayı hedefliyordu firma.(50 sayısından dolayı firma erteliyordu) ama ben kazanırsam benimle sözleşme imzalayacaklar büyük ihtimalle . ama fiyat konusu ne kadar istemeliyim ?

16. RAGAN

RAGAN TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar . bir mermer fabrikası (çok tehlikeli) 'nda kalite kontrol mühendisi olarak çalışıyorum maden mühendisiyim. teknik nezaretçilik sertifikam var ve mermer sektöründe 7 yıllık tecrübem var. şubatta b sınıfı için sınava gireceğim. çalıştığım firmada tam zamanlı devam etmek istersem ne kadar talep etmeliyim ?

17. aragon34

aragon34 TÜİSAG Üyesi

8.000 TL olabilir, indirim isterlerse, min. 7.000 dersiniz

18. ersin_0041

ersin_0041 TÜİSAG Üyesi

aragon bey,

benim kafamdan geçen fiyatta aslında 6000-7000 arasındaydı ancak firma şimdi şöyle birşey düşünebilir 2000 küsür verdiğimiz adam 6000 istiyor diye düşünebilir. sonuçta patron milleti adamlara işin ederini nasıl anlatacağız bilmiyorum. yada en kestirme yol OSGB den teklif al diyeceksin ondan sonra bana teklif ver diyeceksin.

19. alkaya33

alkaya33 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bu rakamlar brüt değilmi yani 7000 tl brüt bunun sigorta primi vergisi var bunlar düşünce net elinize 5000 anca geçe diye düşünüyorum.

20. mechanical

mechanical TÜİSAG Üyesi

Bunlar hiç doğru değil ,yükselme sınavı daha yeni yapıldı ,ondan önce piyasada A sınıfı müfettiş emeklisi olanlar vardı,onlarında kapı açtıkları fiatlar 15.000 tl.dir ,şu anda çalıştığına göre bu uzmanlardan birisi olması gerekir, onlarda dediğiniz fiata ancak haftada 1 gün gelir

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica