Risk D. Okullarda Risk Analizi

Konu, 'Eğitim Sektöründe İSG Uygulamaları' kısmında kucukaksu tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Ersin

Ersin TÜİSAG Üyesi

çevre boyutu için olanı varmı (tehlikeler,çevre risk değerlendirmesi)

2. KÜBRA ŞEN

KÜBRA ŞEN TÜİSAG Üyesi

elinde engelli öğrencilerin bulunduğu bi ortam için risk analizi olan varsa paylaşabilir mi?

3. Shun

Shun TÜİSAG Üyesi

Dilek hanım Çok güzel bi döküman

dilekaltinok bu yazıya teşekkür etti.
  4. ukbir3

ukbir3 TÜİSAG Üyesi

teşekkürler dilek hanım, acaba dershaneler içinde bir örnek var mı elinizde?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. dilekaltinok

dilekaltinok TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

dershanelerde aslında bir nevi okul değil midir? Aynı amaç için kullanılabilir diye düşünüyorum ama farklı ne olabilir bilemedim

uzmancan, erkan aktaş ve 066105 bu yazıya teşekkür etti.
  6. AbdullahBOZKIR

AbdullahBOZKIR TÜİSAG Üyesi

Bu rapor iş güvenliği değil okul güvenliği ile ilgili çalışanları değil çocukları ilgilendiren bir rapor.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. seda hatip

seda hatip TÜİSAG Üyesi

Dilek Hn sizin eklediğiniz dosyalar , gerçekten çok özenli teşekkürler. Okul çalışması da çok iyi olmuş..

8. yavder

yavder TÜİSAG Üyesi

meslek liseleri için risk değerlendirmesi yapan yada nasıl yapılacağı hakkında fikri olan var mı?

9. Eda KARA

Eda KARA TÜİSAG Üyesi

bende 1 tane var ama ne kadar doğru bilemeyeceğim isterseniz gönderebilirim

10. hayriye58

hayriye58 TÜİSAG Üyesi

gönderirseniz memnun olurum eda hanım

11. yavder

yavder TÜİSAG Üyesi

bekliyoruz yardımlarınızı eda hanım

12. ...BRK...

...BRK... TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar hepinize merhabalar diliyorum. Özel bir okul için risk analizi bende yaptım ama okulumuz meslek lisesi değil normal bir ilköğretim okulu dilerseniz sizinle paylaşabilirim.
    sizde örneklerinizi benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum.
    Saygılarımla.

13. kadir serkan

kadir serkan TÜİSAG Üyesi

Paylaşırsanız çok seviniriz

14. MEHMET SATAR

MEHMET SATAR TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar iş güvenliği uzmanı şayet bir okulda risk değerlendirme yapmışsa bunun kapsamı öğrencilerde olurmu? 6331 çalışanları kapsamıyor mu ?

15. kadir serkan

risk analizi öğrencileri kapsamaz fakat öğrencinin başına gelen kaza şayet öğretmeninde başına gelebilecek bir kazaysa dolaylı yoldan sizide etkiler diye düşünüyorum yanlışım varsa düzeltin lütfen

16. MEHMET SATAR

MEHMET SATAR TÜİSAG Üyesi

meb in bunun için ayrıca bir yönetmelik yayınlama ihtiyacı var gibi duruyor.... bu hizmetin kamuya 2016 da yansıması sonucunda alınacak ya da düzeltilecek güvenlik tedbirleri içine kamu çalışanlarının yanında öğrenciyide alacaklar gibi

17. ...BRK...

...BRK... TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar ekteki risk analizi benim özel okul için yapmış olduğum risk analizidir. 20-30 madde daha var buraya eklenebilecek ancak bu kadarı da sizlere fikir verecektir diye düşünüyorum. Sonuç olarak çalışanları koruyoruz ancak amacımız can korumak değerli arkadaşlar. Yardımcı olabilirsem ne mutlu.

Saygılarımla

Ekli Dosyalar:

18. ...BRK...

...BRK... TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar sizce nasıl olmuş risk analizi? Atladığım yerler varsa lütfen sizde beni uyarın ve ortaya güzel bir çalışma çıkaralım.
    Saygılarımla.

Last edited by a moderator: 7 Aralık 2013
  19. Haldun

Haldun TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar okullardaki riskleri eminim hepiniz çok iyi tespit etmişsinizdir. Ekiplerimizinde maruz kaldığı örnek olabilecek bir olayı sizinle paylaşmak isterim. " OKUL TATBİKATLARI" hakkında oluşturduğum konuda örnek olayı incelerseniz okullarda Acil durumun ne kadar önemli olduğu sanırım daha iyi anlaşılacaktır. Bu olay haricinde gittiğimiz olaylarda okulların kazanlarının patlaması, çocukların demir parmaklıklara saplanması, doğal gaz patlamaları,...gibi bir çok olaylara şahit olmaktayız.
    http://www.isgfrm.com/threads/okul-tatbikatları.2398/#post-109430
    Kolay gelsin
    Haldun SEBER

kadir serkan bu yazıya teşekkür etti.
  20. kadir serkan

Koleje nasıl bir iç yönerge oluşturdunuz? yada nasıl oluşturmalıyım sizce? yardımcı olabilir misiniz?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Üyelerimiz bu sayfayı aşağıdaki aramalarla bulmuştur :

1. meslek liseleri risk değerlendirme analizi

,
  2. okullarda risk değerlendirme raporu

Yandex.Metrica