Sınav Başvurusu Yapamıyorum

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında beşnbirk tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. minaako

minaako TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar 170 deki normal personel değil altını çiziyorum Uzman iş güvenliği personeli askerlik ve doğumun kabul edileceğini problemin kendi sistemlerinden kaynaklandığını belirtti kesin olacak denildi. daha girilmeyen başvurular varmış

2. adisg

adisg TÜİSAG Üyesi

levent bey neden p.tesini bekliyor ki bugun yarın gitsin görüşsün. malum bu cuma müracatlar son. p.tesi bizim işimize yaramaz. bide levent bey olmazsa mesut barzaniyi gönderelim o bu işi hallader nede olsa bu ülkede onların her dedikleri oluyor.

Agacsakal bu yazıya teşekkür etti.
  3. yasin çetin

yasin çetin TÜİSAG Üyesi

basvuru yapamayan arkadaslar, sisteme girip basvuru yapabilen oldu mu?

4. okhan

okhan TÜİSAG Üyesi

Bugün de yapamadım, bekliyorum.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. tuncayozturk

tuncayozturk TÜİSAG Üyesi

bende hala başvurumu yapamadım...

6. beriber

beriber TÜİSAG Üyesi

Ben de ayni durumdayim. Daha sistemin yuzunu göremedim, hep o can sıkıcı uyarı, 170 de hallolurdan baska bisey demiyor.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. beriber

beriber TÜİSAG Üyesi

B
    aynen

8. seçkin yurt

seçkin yurt TÜİSAG Üyesi

Şu kaydı bi yaptırabilsek, belge almış gibi sevineceğiz valla.

9. seçkin yurt

seçkin yurt TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar, hepizim yeterince gerginiz, daha fazla gerilmeyelim, işimize bakalım.
    Saat 09:44 itibari ile o çirkin uyarı mesajıyla tekrar karşılaşarak 500. denememde sisteme yine giremedim.

10. Samim GÖK

Samim GÖK TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar, 03.12.2013, 09:40, şu an iti bariyle 03122155021 nolu telefon sonunda açıldı bayan listelerin kalan kısmının bu gün gönderileceğini söyledi yarın başvuru yapabilirsiniz dedi Başvuru yapamayanların dikkatine!!!

yasin çetin, nidonmez ve acelyaplt bu yazıya teşekkür etti.
  11. Samim GÖK

Samim GÖK TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar, 03.12.2013, 09.45, şu an iti bariyle 03122155021 nolu telefon sonunda açıldı bayan listelerin kalan kısmının bu gün gönderileceğini söyledi yarın başvuru yapabilirsiniz dedi Başvuru yapamayanların dikkatine!!!

beriber bu yazıya teşekkür etti.
  12. eddi

eddi TÜİSAG Üyesi

Bende hala başvuru yapamadım. 5 gündür işimi gücümü-yemeyi içmeyi bıraktım bu işe ayırdım zamanımı...Ancak bir gelişme yok. Küfür etmediğim Alo 170 ve 147 görevlisi, bakanlık yetkilileri kalmadı. Önüme gelene saydım sövdüm. İnsanlara bu çileyi çektirenlere, bir cevap bile veremeyenlere, bilgi işlemi bağlaması gerekirken bilgisayar tamir servisini bağlayan genel müdürlük sekreterliklerine ve ondan abi bizim birim bakmıyor deyip üzerinden atanına kadar hepsinin Allah bin türlü ..... versin. Ben uzun zamandır bu kadar stres yaşamamıştım arkadaş....

Samim GÖK bu yazıya teşekkür etti.
  13. Samim GÖK

Samim GÖK TÜİSAG Üyesi

Aynı temennileri bende saydım... Bakalım dediği gibi yarın başvuruyu yapabilecekmiyiz.

14. bimo

bimo TÜİSAG Üyesi

listeyi yetiştiremediler, başvurular 29'unda başlayacak dedikleri için tepki çekmemek için liste tamamlanmadan milli eğitime gönderdiler şimdi listeyi tamamlamaya çalışıyorlar, başvuru yapamayanların bu nedenle kalan 3-4 bin kişi olduğunu düşünüyorum, böyle rezillik, kepazelik görmedim.

15. emrahakb

emrahakb TÜİSAG Üyesi

16. emrahakb

emrahakb TÜİSAG Üyesi

yeni duyuru

17. minaako

minaako TÜİSAG Üyesi

HİÇBİR BORÇLANMA KABUL EDİLMEYECEK OLDUGU KANUN VE YONETMELIKTE ACIKCA BELIRTILMISTIR DENILIYOR SAKA GIBI GERCEKTEN SAKA GIBI HANGI YONETMELIK BU ARKADASLAR

18. orhan oruç

orhan oruç TÜİSAG Üyesi

inşallah

19. wezosso

wezosso TÜİSAG Üyesi

arwen bu yazıya teşekkür etti.
  20. ferit erdem parlak

ferit erdem parlak TÜİSAG Üyesi

Bende girdim bulamadım. davalık bu olay

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica