Sınav Başvurusu Yapamıyorum

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında beşnbirk tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. sdn

sdn TÜİSAG Üyesi

elbette var..
    biraz önce yazdığımı yineliyorum.
    ''Örnek 3: Belgesi olmayanlar ise öncelikle C sınıfı belge alırlar. Başvurdukları tarih itibariyle prim gün sayısına göre B veya A sınıfı belge için sınava katılabilirler.''

ön başvuru için verilen tarih geçeli çok oldu...buna rağmen ilk yayınladıkları tebliği bu şekilde revize ediyorlarsa,sadece bir kez sınıf yükseltebilinir saçmalığınında revize edilmesi gerekiyor.

2. minaako

minaako TÜİSAG Üyesi

bu sınav kesinlikle iptal olurmuş çok yakın bir hakime olayı ince detayına kadar anlattım ve belgeleri gösterdim. düne kadar alo 170 in askerlik borçlanması kabul deyip şimdi böyle demesi yüzünden tüm sınav iptal olur dedi.

3. bimo

bimo TÜİSAG Üyesi

halen listeye ekleneceğiz de başvuracağız diye bekliyoruz, yazıklar olsun bunlara.

Samim GÖK, oceanusufuk ve minaako bu yazıya teşekkür etti.
  4. uzmancan

uzmancan TÜİSAG Üyesi

Araştırıyorum,paylaşacağım.
    İyi çalışmalar.

ÖNERİ-CEVAP:
    10 Kb nin altında olmasına dikkat ediyorsunuz değil mi?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. uzmancan

uzmancan TÜİSAG Üyesi

ÖNERİ-CEVAP:
    Yazıcı bağlı herhangi bir bilgisayardan girip,kaydet' e bastıktan sonra çıktınızı alabiliyorsunuz.Kapatıp çıktığınızda sorun olmaz,zaten daha sonra giriş yaparken "daha önce kaydınız vardır" mesajını ekranın sol üstünde göreceksiniz.
    İyi çalışmalar.

6. öznurömer

öznurömer TÜİSAG Üyesi

kesinlikle saçmalık bu mahkemeye verilmeli ve eğer böyle bı olay olursa bende dilekçe vermeye hazırım. 3000 tl kadar borçlanma yaptırdım kabul edilmeyeceğine dair herhangi bir yazı veya açıklama olmadı aksıne 170 kabul edilecek dedi selefeden para aldılar milletten indirdiler cebe..
    şimdide çıkmışlar kanunda ve yönetmelikte belirtildiği üzere borçlanmalar kabul edilmeyecek deniyor hangi kanun veya yönetmelikte böyle durum söz konusu?
    hadi biz o kanun ve yönetmeliği görmedik senın kendı bünyende alo 170 hatında çalıştırdıgın insanlarda mı görmedi? onlardan teyit alarak dünya kadar borçlanma yaptırdı bi çok uzman. yazıklar olsun..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

nil ve zivocan bu yazıya teşekkür etti.
  7. VEYSELCETIN

VEYSELCETIN TÜİSAG Üyesi

İyi akşamlar Arkadaşlar,
    Sistem düzelmemiş galiba,aynı hatayı veriyor(bilgileriniz eşleşmemektedir).
    Ne zaman düzeleceği hakkında bilgisi olan var mı?
    Saygılarımla
    Veysel

8. uzmancan

uzmancan TÜİSAG Üyesi

ÖNERİ-CEVAP:
    (Daha önce yapılan bir hatırlatmadır,belki size faydası olur diye hatırlatmak istedim.)
    .....internete explorer /MEB/araçlar/uyumluluk görünümü ayarları/meb.gov.tr/ekle/kapat....
    birde böyle deneyin,inşallah olur.
    İyi çalışmalar dilerim.

VEYSELCETIN bu yazıya teşekkür etti.
  9. yasin çetin

yasin çetin TÜİSAG Üyesi

ya bunlar yarın sistem düzelecek diyorlar ama nedense benim hiç umudum yok.... ARTIK BU SINAVIN İPTALİ FARZ OLDU.... bu kadar haksızlığın olduğu sınavdan hayır gelmez zaten, şahsen ben hakkımı helal etmiyorum....

öznurömer ve Samim GÖK bu yazıya teşekkür etti.
  10. VEYSELCETIN

VEYSELCETIN TÜİSAG Üyesi

Roro,
    Denedim maalesef olmadı.
    Ankara yolları göründü.İşin yoksa şimdi Ankara'ya git.
    Öneriniz için teşekkür ederim.
    Saygılarımla
    Veysel

uzmancan bu yazıya teşekkür etti.
  11. Demet Küçükçakır

Demet Küçükçakır TÜİSAG Üyesi

Ankara'ya gidip de sonuç alan,başvuru sayfası açılan varmı?

12. ESRA ERGİN

ESRA ERGİN TÜİSAG Üyesi

hep doğum ve askerlik borçlanmasından bahsediliyorda diğerleri nolacak.ben kısmi süreli günlerimi 30 güne tamamladım.oda bir borçlanma türü.isggm yi aradığımda biz sadece doğum ve askerliği biliyoruz,diğerini bilmiyoruz dediler.adamların kendilerinden haberleri yok yahu.bende başvuramıyorum daha.

öznurömer ve Agacsakal bu yazıya teşekkür etti.
  13. Melih07

Melih07 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar.Benimde 1064 SSK + 812 gün bağkurlu olmama rağmen sınava dahil etmediler.Alo 170 e kayıt bıraktım sonuç yok.Telefon açtım bakan yok. Bu nasıl iştir. Kafalarına göremi kayıt aldılar.

14. ESRA ERGİN

ESRA ERGİN TÜİSAG Üyesi

sizinki dahada bi şık olmuş.hadi bizimki borçlanma diye kabul etmiyorlar.bağkurla ilgili hiçbirşey yoktu.noldu şimdi.ben yarını bekleyip ona göre hareket edicem.mail attım zaten.bimerede yazıcam.gelecek cevaplara göre hukuki yollarımız açık.

15. Ertuğrul Gürhan

Ertuğrul Gürhan TÜİSAG Üyesi

Bende daha ilginci var:) iş hayatıma bir bankada başladım ve toplam 1136 gün prim ödemem var. Sonrasında halen çalıştığım isyerimden 1358 gün prim ödemem var ve toplamda 2494 gün yapıyor. Ancak burada küçük bir ayrıntı var. Bankalar mevcut kanunlar gereği çalışanlarının primlerini SGK'ya değil kendi emekli sandıklarına yatırırılar ve siz emekli olduğunuzda bu para SGK'ya aktarılır. Bankanın emekli sandığından ve e-devletten aldığım dökümleri bakanlığa göndermeme rağmen sınava giriş yapamıyorum. Bu durumda sınava giremezsem bakanlık çok zor durumda kalacaktır:)

öznurömer ve uzmancan bu yazıya teşekkür etti.
  16. YAKUP.KARAMAN

YAKUP.KARAMAN TÜİSAG Üyesi

borçlanmalar öğrendiğim kadarıyla iade ediyormuş bir defaya mahsuz

öznurömer bu yazıya teşekkür etti.
  17. VEYSELCETIN

VEYSELCETIN TÜİSAG Üyesi

Merhaba Arkadaşlar,
    Bu sabah liste güncellemesi yapılacakmı? Bilgisi olan var mı?
    Güncelleme yoksa uçak biletimi şimdi almayı düşünüyorum.
    En azından öğleden sonra bakanlıkla yüz yüze görüşmüş olurum.(bu arada pirim günüm 5700)

Saygılarımla
    Veysel

18. selçukisg

selçukisg TÜİSAG Üyesi

merhaba,B sınıfı için dilekçe verdim MEB sınav başvurusunda talep edilen grup A sını diyor.ne yapmalıyım...

19. selçukisg

selçukisg TÜİSAG Üyesi

bnde aynı durumdayım.b sını için başvuru yaptım sistemde a sını diyor.yardım lütfen..

20. seçkin yurt

seçkin yurt TÜİSAG Üyesi

Günaydın arkadaşlar, bugün 2000 kişinin bilgileri meb'e verilecekmiş. inşallah bugün giriş yaparız da çalışmaya başlarız. yoksa kulak tıkacının ipiyle kendimi asacam ;)

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica