Sınav Başvurusu Yapamıyorum

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında beşnbirk tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. yamantuna

yamantuna TÜİSAG Üyesi

sinir hastası olduk yaaa ... hala yokkkk

2. seçkin yurt

seçkin yurt TÜİSAG Üyesi

bugün inşallah "sınav başvurusu ya-pa-bi-li-yo-rummm" diye yeni bi konu açarız ;)

uzmancan bu yazıya teşekkür etti.
  3. madencizade

madencizade TÜİSAG Üyesi

Hukuki olarak mücadele edilecek ise dilekçe vs ne yapılması gerekiyorsa birlik olalım yapalım. şahsım adına söleyeyim ben varım

öznurömer bu yazıya teşekkür etti.
  4. minaako

minaako TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bu sınav kesin iptal edilir. hukuk bürosu ile görüştüm bakanlığın sınav ilanına göre haksız olduklarını kabul ettiler ozaman belirtilmesi lazım dediler. Bu hareketleriyle tüm arkadaşları mağdur edecekler ve sınav şu an azınlıkta olan A belgesi sahibi uzmanların istediği gibi iptal olacak rant dünyası bu dünya.. altında başka şeyler aramaya başladım..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. okhan

okhan TÜİSAG Üyesi

Bu sınav iptal edilirse 50 personel altı işletmeler için kanun önümüzdeki dönem için ötelenir. Bu yap boza bu kadar dayanılmaz bırakacam bu işi.

6. Emrah ERKEK

Emrah ERKEK TÜİSAG Üyesi

Badem bıyıklılar sınava kayıt yaptırırken bir sorun yaşamamıştır. Her işinde bir hile bir yalan dolan olan hükümetin bu işi yapabileceğini ummak sadece bir polyannacılıktı. Grizu patlamasında ölen madencilere "Çok güzel öldüler" diyen bir bakanın yönettiği birimin iş güvenliği ne kadar iyi olur ki?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Agacsakal ve cansediment bu yazıya teşekkür etti.
  7. yasin çetin

yasin çetin TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar Türkiye'de iş güvenliği bitmiştir. Bu kadar haksızlığın alavere dalaverenin olduğu bir ortamda işçinin, çalışanın sağlığını bu devlet mi düşünecek? yazıklar olsun bu ülkeyi yönetenlere

Agacsakal bu yazıya teşekkür etti.
  8. yamantuna

yamantuna TÜİSAG Üyesi

sınav iptal mi edildi?

9. fatihöztürk

fatihöztürk TÜİSAG Üyesi

sınav ücreti yatırmamışsınız veya yatırdığınız ücret sisteme daha aktarılmadı. 35,00 TL sınav ücretini Türkiye Halk Bankası, T.C. Ziraat Bankası veya Türkiye Vakıflar Bankasına Online Kurumsal Tahsilat sistemi ile yatırdıktan sonra başvuru yapabilirsiniz.

bu neya ya server yok ya sınav harcı bana yükseltme sınavı yalan oldu herhalde.

10. Öyküm

Öyküm TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar dün bakanlıkta bizzat yetkililerle görüşen biri olarak bir takım açıklamalarda bulunmak istiyorum:

1- borçlanmaları (asker yada doğum) olan arkadaşlar kayıt yaptıramadı; düzeltmeleri kabul etmediler.
    2- bir ay içinde 30 günden fazla prim yatarak 1500 ya da 3000 günü dolduran arkadaşların istedikleri sınıflara başvuruları kabul edilmedi. burada önemli olan konu A'ya başvurup B sınırına takılanlar. SINIF YÜKSELTME SADECE 1 KERELİĞE MAHSUS olduğundan, velev ki "ben B'ye girip bir sınıf yükseliyim nasılsa 2. hakkımda günüm tamamlanır ve A'ya girerim derseniz olmuyormuş, çünkü hakkınızı B'ye yükseltmekten yana kullanmış oluyorsunuz. Dolayısıyla bir sonraki sınavı beklemenin daha mantıklı olduğunu söylediler. ya da işi riske atmayıp B'ye yükselmek için sınava girebilirsiniz. Tamamen tercihe kalmış bir durum.
    3- prim gün sayısıyla ilgili sorunu olup da bir sonraki sınavı beklerken, acaba sınav hakkı ve yönetmelik iptal olur mu diye düşünenler için, bir de sınav durumunu sordum; 2014 ağustos ayına kadar bu hakkın baki olabileceğini söylediler. tabi burası türkiye; iş biraz şansa kalıyor.

umarım sorularınıza cevap bulabilmişsinizdir.
    Not: sisteme hiç giremeyen 2000 kişinin başvurularının MEB'e iletileceğini söylediler. eğer hiç giriş yapamıyorsanız, bu 2000 kişi içinde olma ihtimaliniz de olabilir. prim gün sayınızdan eminseniz, mutlaka bakanlığa gidin ve soruşturun çünkü hatalarla karşılaşanlar (isim benzerliği , evrak kaybı vb) vardı bakanlıkta, ve sorunları çözüldü. orada bulunanlar bir şekilde yardımcı olmaya çalıştılar, kendileri de durumun hataların farkında. eğer durumunuz bu şekildeyse bakanlığa gidin derim. kolay gelsin

uzmancan, yasin çetin, mstf ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  11. yasin çetin

yasin çetin TÜİSAG Üyesi

yarın bakanlığa gidiyorum... bu kadar masraf yaptım bi de 300 tl uçak bileti masrafı yapacam, haram zıkkım olsun kendilerine...

öznurömer bu yazıya teşekkür etti.
  12. yamantuna

yamantuna TÜİSAG Üyesi

Sisteme girip başvuru yapabilen var mı?

13. beriber

beriber TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar,
    Daha önceki günlerde başvuru yapamayıp bugün yani 04.12.2013 günü başvuru yapan arkadaşımız var mı? Eğer varsa lütfen buradan paylaşsın ki son 2 gün içerisinde evrakların akıbetini sorgulama imkanımız olsun düşüncesindeyim. Teşekkürler...

14. Samim GÖK

Samim GÖK TÜİSAG Üyesi

Biz bu parayı 35 tl yi alabilirmiyiz yoksa bir bardak su mu içelim......

15. orhan veli

orhan veli TÜİSAG Üyesi

sisteme hale kayıt yapılmıyor.

16. esquire_x

esquire_x TÜİSAG Üyesi

Değerli Meslektaşlarım,

Bugün gelen bir bilgi üzerine,bu akşam itiariyle 10 bin başvuru sonucu sisteme yüklenmiş ve yarın muhtemelen bir çok kişi sonuclarını görebilecektir.Bilgilerinize sunarız.

Levent KAVLAK
    İSAG-İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği
    BAŞKAN

uzmancan, yasin çetin ve VEYSELCETIN bu yazıya teşekkür etti.
  17. seçkin yurt

seçkin yurt TÜİSAG Üyesi

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğündekilerle mi konuştunuz?

bugün inşallah "sınav başvurusu ya-pa-bi-li-yo-rummm" diye yeni bi konu açarız ;)

18. First Safety

First Safety TÜİSAG Üyesi

Pazartesi gününden beri giriş yapılmayan listeler var yarın düzelecek dediler, hiç bir şeyin düzeldiği yok. Cum a günü son zaten. Şu son 3 gündür giriş yapamayıp (hata mesajından dolayı) da sonradan yapabilen 1 kişi var mı gerçekten öğrenmek istiyorum.

19. Alpertunga

Alpertunga TÜİSAG Üyesi

Hala giriş yapamıyorum. Bu sınav , 5000 günümle eksiksiz evrağımla bana yalan oldu galiba. Yazıklar olsun.......

20. okhan

okhan TÜİSAG Üyesi

Son 3 gündür giriş yapabilen yok, ayrıca yarın bir problemle karşılaşsak düzeltmek için sadece bir günümüz var. O zaman ne yapacağız? Hadi hayırlısı, kimler üzülüp kimler sevinecek yoksa hepimiz üzülecek miyiz? Göreceğiz.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica