Sınav Başvurusu Yapamıyorum

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında beşnbirk tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. First Safety

First Safety TÜİSAG Üyesi

170'i aradım kayıt aldılar. 3 iş günü içerisinde dönüş yapacaklarmış. Daha önce attığım mail veya telefon konuşmaları bir işe yaramadı

2. Emrah ERKEK

Emrah ERKEK TÜİSAG Üyesi

Badem bıyıklılar sınava kayıt yaptırırken bir sorun yaşamamıştır. Her işinde bir hile bir yalan dolan olan hükümetin bu işi yapabileceğini ummak sadece bir polyannacılıktı. Grizu patlamasında ölen madencilere "Çok güzel öldüler" diyen bir bakanın yönettiği birimin iş güvenliği ne kadar iyi olur ki? Hakk
    Hocam bende aynen senin gibi hesap fişi düzenleyerek başvurdum inşallah beni de kabul ederler, bilgiyi paylaştığın için çok teşekkür ederim.

selimmuratilgaz ve esquire_x bu yazıya teşekkür etti.
  3. kartal610

kartal610 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bende şimdi girdim ama giremeyn arakadaşlarda var.. parça parça giriyorlar verileri anlaşılan

4. orhan oruç

orhan oruç TÜİSAG Üyesi

şimdi başvuru yaptım a sınıfı için nihayet

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Samim GÖK

Samim GÖK TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar, şu an itibariyle başvurumu yaptım. Grup3-B sınıfı İş güvenliği Uzmanlığı gözüküyor. Kaydımı yaptırdım sonunda. Herkese başarılar. Hala listeleri giriyorlar. Sabah girdiğimde yapamadım. Yapamayan arkadaşlar tekrar deneyin. Tüm sınava girecek arkadaşlara başarılar diliyorum. Herşey gönlünüzce olsun...:)

Figen124 bu yazıya teşekkür etti.
  6. VEYSELCETIN

VEYSELCETIN TÜİSAG Üyesi

Hayırlı olsun kardeşim,
    Darısı bizim başımıza inşallah

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Samim GÖK bu yazıya teşekkür etti.
  7. emrahakb

emrahakb TÜİSAG Üyesi

askerlik borçlanması yapıp başvurabilen var mı

8. minaako

minaako TÜİSAG Üyesi

askerlik borçlanmasına yok dediler:( fakat kanunen aykırı dendi bir hakim tanıdık bu sınav iptal olur dedi artık ne olur bilmiyorum hiç bukadar stres olmamıştım

9. yamantuna

yamantuna TÜİSAG Üyesi

gün içinde denemişmiydiniz?

10. okhan

okhan TÜİSAG Üyesi

Az daha sabır arkadaşlar, başvuramayanlarda yapacaklar başvurularını inşallah. Veri girişi devam ediyor demek ki. Ben 1 saat kadar önce başvurumu yaptım. Artık gönül rahatlığıyla ders çalışabilirim.

yasin çetin ve VEYSELCETIN bu yazıya teşekkür etti.
  11. yasin çetin

yasin çetin TÜİSAG Üyesi

darısı bizim başımıza kardeş..

12. VEYSELCETIN

VEYSELCETIN TÜİSAG Üyesi

20 kere denedim,hala deniyorum ama uyarı ekranını geçemedim.
    Şimdi evraklarımı bir yakınımla bakanlığa gönderiyorum.Nolur nolmaz.Yinede olmazsa yarın Ankara'da olacağım.

13. snakedoc

snakedoc TÜİSAG Üyesi

B için başvurduğum halde A sınıfı görünüyordum.telefonla görüştüm,170'e kayıt açtırdım.elden dilekçe yolladım derken bu gün nihayet düzeltmişler.başvurumu tamamladım sonunda.darısı diğer arkadaşların başına

14. yasin çetin

yasin çetin TÜİSAG Üyesi

walla ankaraya gitmek farz oldu bize... yarın sabah ordayım, bakanlıkta kavga eden birini görürseniz bilin ki o benim :)

15. VEYSELCETIN

VEYSELCETIN TÜİSAG Üyesi

2000 kişilik liste göndermişler,bu listedeki kişileri birer birer sisteme atıyorlar galiba :)
    Ağlanacak halimize gülüyoruz.

16. tevfik

tevfik TÜİSAG Üyesi

Degerli Arkadaşlar;

Az once SGK ile konuştum memur askerlik borçlanmanızı 2008 öncesi yapmadı iseniz maaş almıyorsanız geri alabilirsiniz dedi.

Ama bunun için banka dekontu ve dilekçe istediler.

Bilgilerinize..

cetinzeytin07 bu yazıya teşekkür etti.
  17. oceanusufuk

oceanusufuk TÜİSAG Üyesi

veyselim kardeşim bende girdim sonunda sabret geliyor ekran. belki alfebetik gidiyodur. 1 saat once acılmadı simdi açıldı. oh be ya

18. oceanusufuk

oceanusufuk TÜİSAG Üyesi

veyselim kardeşim dert ortağım bende girdim sonunda sabret geliyor ekran. belki alfebetik gidiyodur. 1 saat once acılmadı simdi açıldı. oh be ya

VEYSELCETIN bu yazıya teşekkür etti.
  19. serdar sepici

serdar sepici TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar şimdi askerlik borçlanmasını yatırdım ve maduriyetin farkındayım ama sınav ücretini de yatırayım dedim yatırdığımız paranın yanında hikaye kalıyor diye. şöyle bi sorum olacak vakıfbank a parayı yatırdım makbuzda "iş güvenliği uzmanlığı 3.sınav ücret tahsilatı" diye yazıyor ben c sınıfı uzman olarak b sınıfına yukselmek için yatırdım şimdi de meb den sınav kaydı yapıp şansımı deniyeceğim ama bu adamlar bide beni tekrar dan c sınavına sokmasın, kayıt yaptırıp ileriye dönük fazladan bi hakkım daha yanmasın. sizlerin makbuzlarda b ye veya a ya yukselecek diye bişey yazıyormu ( not: 2. sınav hakkımda c sınıfı uzman oldum)

YAKUP.KARAMAN bu yazıya teşekkür etti.
  20. oceanusufuk

oceanusufuk TÜİSAG Üyesi

doğum günü yada askerlik meselesi yada 30 gün muhabbeti olmayıp 'arkadaş benim sigortamda sıkıntı yok deyip de başvuru yapamayanlar war ise benim gibi' günler sonra ilk kez uyarı almadan girdim ve kaydımı yaptım yaklaşık 20 dakika önce. önceden giremiyordum hata alıyordum.listenin kalanı dün gitti muhabbeti doğruymuş herhalde :D:D

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica