Staj Yeri

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Hakkında' kısmında ISG-isg tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Haluk DEMİRCİOĞLU

Haluk DEMİRCİOĞLU TÜİSAG Üyesi

şantiyemiz ankara da

2. Müge ATALAR

Müge ATALAR TÜİSAG Üyesi

İletişim bilgilerinizi rica etsem

3. missarc

missarc TÜİSAG Üyesi

Mehabalar, Antalya'da 7 subat 2014 tarihine kadar staj yeri başvurusunda bulunmam lazım, yardımcı olabilecek var mı ? Teşekkürler....

4. burak özarslan

burak özarslan TÜİSAG Üyesi

haluk bey şubatın 24 ünde başlayarak gelip staj yapabilirm. c sınıfı adayıyım 40 saatlik staj sürem var tmamlamam gerekiyor. iletişim bilgilerinizi verirmisiniz.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Haluk DEMİRCİOĞLU

Haluk DEMİRCİOĞLU TÜİSAG Üyesi

burak bey 07/02 de işten ayrıldım malesef yardımcı olamayacam

6. Gazal Yıldız

Gazal Yıldız TÜİSAG Üyesi

merhaba arkadaşlar...isg 1. sınıf öğrencisiyim... bu yaz Adana da stajımı yapmam gerekiyor..yardımcı olabilirmisiniz?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. aslı erman

aslı erman TÜİSAG Üyesi

Merhaba,
    Stajını nerede yaptığını öğrenebilir miyim acaba?
    Ben de şuan anadolu yakasında staj yeri aramaktayım.

Last edited by a moderator: 17 Temmuz 2014
  8. K.Onur

K.Onur TÜİSAG Üyesi

Avrupa yakası Hadımkoyde staj yeri arayan arkadas olursa ozelden belirtsin.Saygılarımla.

9. HAYDAR KARATEKİN

HAYDAR KARATEKİN TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar merhaba, işçi sağlığı ve iş güvenliği ikinci öğretim öğrencisiyim ve istanbul avrupa yakası Başakşehir,halkalı,ikitelli bölgesinde stajer olarak çalışmak istiyorum. İş hayatında sağlık sektöründe tecrübeliyim,ilk yardım bilgim çok iyi seviyede,psikiyatri ve daha birçok birimde çalıştım. Makina ve teçhizat bilgisi,mevzuat,yönetmelik,raporlama konularında bilgi ve ilgiliyim,bir uzmanın eli kolu olabileceğim konusunda kendime güveniyorum,bana yardımcı olabilecek biri veya birileri olursa çok sevinirim.

10. Mehmet ALi BADEM

Mehmet ALi BADEM TÜİSAG Üyesi

merhaba ben iş sağlğı ve güvenliği lisans programında 2. sınıf öğrencisiyim ve istanbulda kendimi geliştirmek ve satj yapma konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim

11. Oguzhan Tuna

Oguzhan Tuna TÜİSAG Üyesi

Merhaba. C sınıfı İSG uzman adayıyım. Kurs 14 şubatta bitecek. Kurs bitiminde staj yapabileceğim bir yer arıyorum. Adana ve çevresi olabilir. Yardımcı olursanız sevinirim. Saygılar. ***KESİLDİ***

Last edited by a moderator: 16 Ocak 2015
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica