Staj Yeri

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Hakkında' kısmında ISG-isg tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. yusuf bayar

yusuf bayar TÜİSAG Üyesi

merhabalar...
    hatay yada kahraman maraşta staj yapacak yer arıyorum yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa memnun olurum teşekkürler.

2. DİLEK KİMYA

DİLEK KİMYA TÜİSAG Üyesi

Merhaba. C sınıfı iş sağlığı güvenliği kursum 2 Ağustosta bitiyor Afyonda ikamet ediyorum staj yeri arıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.

3. samet01

samet01 TÜİSAG Üyesi

iyi geceler isg bolumunde okuyorum izmirde 15 gunluk bir staj yapmam gerek yardimci olabilir misiniz ?

4. go_1991

go_1991 TÜİSAG Üyesi

Merhabalar, c sınıfı iş güvenliği kursum 26 ağustosta bitiyor. 5 gün staj yapamam gerekiyor. İstanbul Fatih'te oturuyorum. Yardım edebilecek birileri varsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. ozan3590

ozan3590 TÜİSAG Üyesi

Merhabalar.İzmirde staj yeri arıyorum ve bugun son gunum .Yardımıcı olabilecek arkadaslara sesleniyorum.şimdiden teşekkürler...

6. muhammed ali yılmaz

muhammed ali yılmaz TÜİSAG Üyesi

Last edited by a moderator: 17 Temmuz 2014
  7. Hayriye Er

Hayriye Er TÜİSAG Üyesi

merhaba antalyada eylül ayında iş güvenliği uzmanlığı stajı yapmam lazım yardımcı olabilir misiniz lütfen

8. Balerefone

Balerefone TÜİSAG Üyesi

Merhabalar,

Metalurji ve malzeme mühendisiyim. C sınıfı iş güvenliği uzmanlık eğitimim 6 Ekim'de bitiyor. 6 Ekim'den sonra İstanbul'da 40 saatlik staj yapabileceğim yer arıyorum. Yardımcı olursanız memnun olurum.

9. akınbuber

akınbuber TÜİSAG Üyesi

merhaba arkadaşlar iş güvenliği uzmanlığı stajında sigorta yapılması zorunluluğu varmıdır_varsa bu sigortayı kim yapar?
    yardımcı olursanız sevinirim.

10. İbrahim21x

İbrahim21x TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar merhaba. İsg C sınıfı örgün eğitimim bu hafta bitiyor. Haftaya 40 saatlik bir staj yapmam gerekiyor. Bununla ilgili yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    İbrahim Halil Özaydin
    Endüstri mühendisi
    İstanbul/esenyurt civarında ikamet ediyorum.

11. esnuh

esnuh TÜİSAG Üyesi

Merhabalar,c sınıfı iş güvenliği uzmanlığı eğitimim bu hafta bitiyor ve benim acilen staj yeri bulmam lazım.Lütfen uzmanlık yapan arkadaşlar yardım etsin,İstanbul Üsküdar' da ikamet ediyorum.

12. natikbjk

natikbjk TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar merhaba C sınıfı uzman adayıyım.7-12 ekim arası arası staj yapmam gerekiyor.İstanbul avrupa yakasında staj yapabileceğim bi yer arıyorum ilgili arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Teşekkürler. Mail adresim ******kesildi*******[Forum kuralları; 6) Forum içindeki mesajlarda şahsi bilgiler (e-mail, telefon numarası, tc kimlik no vb.) vermek yada istemek yasaktır. Bu tip mesajlardan ilgili kısımlar kesilecek yada mesaj tamamen silinecektir.]

Last edited by a moderator: 17 Temmuz 2014
  13. biolog

biolog TÜİSAG Üyesi

yardım isteyen arkadaşlar acaba yardımcı oldular mı size?

14. RESUL GÖRGÜL

RESUL GÖRGÜL TÜİSAG Üyesi

Selamlar..
    40 saatlik uygulama eğitimi için KARAMAN'da staj yeri aramaktayım. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Last edited by a moderator: 26 Eylül 2013
  15. kemalkayi

kemalkayi TÜİSAG Üyesi

Merhabalar
    7-12 Ekim tarihleri arasinda İstanbul da staj yapabilecegim bir yer ariyorum. Yardimci olabilirseniz sevinirim.

Last edited by a moderator: 30 Eylül 2013
  16. mustafa gültekin

mustafa gültekin TÜİSAG Üyesi

Meraba arkadaşlar 2-6 aralık arasında İstanbul avrupa yakasında ısg stajı yapacak yer arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Last edited by a moderator: 29 Kasım 2013
  17. Müge ATALAR

Müge ATALAR TÜİSAG Üyesi

slm benımde bu ayın 17 sinden 25 ine kadar stajımı yapmam gerekıyor eğer imkan varsa bana ulaşabilirseniz memnun olurum.

18. Haluk DEMİRCİOĞLU

Haluk DEMİRCİOĞLU TÜİSAG Üyesi

Ankarada staj yeri arayana yardimci olabilirim. Gelip calismak şartıyla

19. Müge ATALAR

Müge ATALAR TÜİSAG Üyesi

Ç
    a

Çalışmak istiyorum zaten ancak İZMİR'de ikamet ediyorum.

20. Müge ATALAR

Müge ATALAR TÜİSAG Üyesi

selam izmirde hala isg stajı için yardımcı olabilir misiniz?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica