Vize Ata Aöf İsg 1. Dönem Ara Sınav Sorularını Tartışma Alanı (03 Aralık)

03 Aralık 2016 1. Dönem Ara Sınavı Sizce Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    72
  • Anket kapatılmış .

Hüseyin Alkan Kınsız

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
DSP
merhaba arkadaşlar bir sorum var ben att yim benim dsp sertifikam var aynı zamanda iş sağlığı ve güvenliği önlisans okumayı düşünüyorum üniversitem bitince c sınıfı iş güvenliği uzmanı olabilmem için sınava girecem sorum şu aynı ayda hem dsp belgesi hemde c sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belgesi olmasında sakınca varmı yada 1 tanesi silinir mi

Levent KAVLAK

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Her iki belgede geçerlidir. Silinme gibi bir durum olamaz.

DAĞCI Hikmet

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
İSG 2 sınıf vize için ders konularını iyi okuyup anlamak gerekiyormuş sorular konu içlerinde çıktı .Sınavın zorluğu ders çalışırken dikkat ile çalışma derecesine göre değişir .çıkmış sorulara güvendim ben pek iyi geçmedi. şimdi konuları not alarak çalışıyorum ..

bitzer12

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Arkadaşlar sınavlara Ata Aof Çıkmış Sorular uygulaması ile çalışabilirsiniz. Eğer sınava az bir zaman kalmış ve çok çalışamadıysanız işe yarıyor.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.