Osgb'de C Sinifi Uzman Maaşi

Konu, 'Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri (OSGB) Hakkında' kısmında uzman_26 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. özgür cinel

özgür cinel TÜİSAG Üyesi

kardesim sen muhendis değil misin.universite mezunu değil misin.ilave olarak isg uzmanı değil misin.için elveriyosa git çalış ne diyim.

Görkem DEMİRÖRS bu yazıya teşekkür etti.
  2. myxoma

myxoma TÜİSAG Üyesi

merhaba ben gıda mühendisiyim,

Eskiden bizim meslek için diploma kiralamalar çok vardı , sonra, kanun değişiti olay kapandı. Ama son zamanlarda öyle bir hal almıştı ki aylık 200-300 tl ye diploma verenler oldu. Genelde çocuk doğuran, ya da temiz iş olsun diye ofis veya banka da çalışan bayanlar sebep oldu. hakkıyla parasını kazanmak isteyenlerin önünü tıkadılar.

umarım isg işi de bu olaya benzemez. benim umudum var biraz. zamanında pek ilgilenmedim ama mecbur kaldık işte bu aralar.

3. csdakkoni

csdakkoni TÜİSAG Üyesi

arkadas istanbulda 2400tl ye basladı

4. Ersin K

Ersin K TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar benim kafama takılan birkaç soru var cevaplarsanız sevinirim
    1Ben uzman olarak bir firma ile anlaştım diyelim bu firma işyeri hekimi olmadığı için tekrar cezamı yiyecek
    2 OSGB benim aldığım fiyatın yarısını işyeri hekimi+iş güvenliği uzmanı+ ile daha rahat alabilecek
    3 bütün + lar OSGB den yana tek başına uzman bir şey yapamıyormu?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Hüseyin KORKMAZ

Hüseyin KORKMAZ TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bence saat ücreti olarak 20 25 tl arası istenmeli.

6. Ersin K

Ersin K TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Ramazan LÖK

Ramazan LÖK TÜİSAG Üyesi

uzman ve hekim sayısına baglı olarak muazzam paralar dönebilir. ne kadar işyeri baglarsanız o kadar para

8. Serdar Atak

Serdar Atak TÜİSAG Üyesi

merhaba arkadaşlar.bende antalyadan iş arıyorum görüştüğüm osgbler 1000-1200 tl maaş veriyor.bazıları ilave olarak %10 prim veriyor. izmirde durum nasıl.eğitim alırken en düşük maaşın 2000 tl olduğunu söylemişlerdi.antalyada ilk başta bu maaşı veren yer daha duymadım.

9. G.Hakan CAN

G.Hakan CAN TÜİSAG Üyesi

Kanun taslagindan hic haberiniz yokmu Allah askina?Bir inceleyin bir milletvekilinin torba olarak gecirdigi taslaga bakin sonra bu konulari konusun.Meslegin gelecegini ilgilendiren onemli bir taslak bu.Bu taslakdan sonra 1200 lirayi bile bulamayabilirsiniz.Diyelimki taslak yine degisti hersey normale dondu o zamanda kisinin tecrube ve kalifiyeligine bakilir.Zamanla da piyasa oturur.

G.Hakan CAN

chemistanbul ve baransely bu yazıya teşekkür etti.
  10. talip_35

talip_35 TÜİSAG Üyesi

Mak. Müh. yim...2000 TL ye SMM olarak çalışıyorum.ve hiç bir yasal sorumluluğum yok.forumda yazan rakamlar komik...Uzmanlık ta en buyuk sıkıntı yasal sorumluluklar..okkanın altına gidebilirz(hapis cezası gibi)..alıcağımız para buna değsin...Bizim onlara değil onların bize ihtiyacı var..Rıskı veren allah fazlada sıkıntı yapmayın...uzman olarak çalışmak zorunda değiliz.
    NOT:çalıştığım yerde şöfor 1000 TL maaş alıyor.

11. eren_can_1983

eren_can_1983 TÜİSAG Üyesi

ucuza çalışmayın çalışmayın çalışmayın sonun en az iş veren kadar sorumlusunuz işveren ayda 15 bin kazanıyor siz ise 2000 liraya razı oluyorsunuz bir iş kazası olsunda görürsünüz ne soruşturmalarla karşı karşıya kalıyorsunuz o zaman dank yapar ama ateş düştüğü yeri yakar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????

12. Davutt

Davutt TÜİSAG Üyesi

Mi
    llet iş bulamıyor sen 2 000 tl yi beğenmiyosun,bana 1500 tl verse giderim,gelecek sene bunu da bulamayız,hepimiz asgari ücrete çalışırız...

13. zehratrm

zehratrm TÜİSAG Üyesi

15000 lira kazanırken iş kazası olmuyormu?
    Yani 2000 lira için garanti yok ama 15000 lira için garanti var?? iş kazası olunca paramı kurtarır diyorsunuz

chemistanbul bu yazıya teşekkür etti.
  14. G.Hakan CAN

G.Hakan CAN TÜİSAG Üyesi

Sizin gibi etige bagli yapilan isi tuccarliga dokmeyenlerin hala varoldugunu bilmek guzel...

G.Hakan CAN

olgacn bu yazıya teşekkür etti.
  15. seart

seart TÜİSAG Üyesi

kurtarir demiyor degsin diyor

16. hegomania

hegomania TÜİSAG Üyesi

Emeginizi satmayin!!!Uyanik olalim arkadslar!

Yazik,tum yorumlari

okudum, provokatif insanlar var..işguzar insanlar var..Dikatli olun arkadaslarim..Emeginizi,emegimizi satmayinnn!!!

17. baran aydemir

baran aydemir TÜİSAG Üyesi

tehlikelide mi bu ücret istenmelidir sizce?

18. miraç pekmezci

miraç pekmezci TÜİSAG Üyesi

Biz de bilgisiziz. Ben de ankaradayım. Sadece bir yerle de ben görüştüm. Minimum 2000 e çalışırım dedim. Ora da bir OSGB. Tuzum kuru değil. Yeni evliyim işsizim. Asgari ücrete muhtaçim. Ama bu işin hakkı en az 2000. Biraz sabırlı olmakta fayda var. Bir an önce işe girip diğer uzmanlardan önce yer kapma zihniyetinde olmamalıyız. Acele edip de saçma sapan insanlarla çalışmamak lazım. Ben bekleyeceğim. Olmazsa bi kaç kişi bi araya gelip kendi OSGB mızı kurarız. Çok az bir bütçe gerekiyor.

19. Çetin

Çetin TÜİSAG Üyesi

İstanbul'da bu işin gideri 2000/2500 arası. Tecrübesiz olsanız dahi bulursunuz bu ücreti. Tecrübeli, iş bağlayabilen ve yönetim vasfına sahipseniz 3000+ ve prim ile çalışmalısınız. Tecrübeniz yoksa ve bu ücretler az geliyorsa OSGB kurmak için heyecanlanmayın derim. Kuruluş aşaması 40000'in aylık gideri de 20'nin altına düşmez. Üstelik hekimden de para kazanamazsınız. Tecrübeyle sabittir. Ferdi çalışanlar saatlik ortalama ücreti 30 TL hesaplamalı, 20Tl nin altına düşmemeli diye düşünüyorum.(az t. ve tehlikeli firmalarda). Bu arkadaşlar ferdi çalışan hekimlerle bağlantı kurabilirlerse 2 ayda 5bin TL aylık geliri elde edebiliyorlar. Özetle sabır ve bağlantı lazım.

20. baransely

baransely TÜİSAG Üyesi

nerdesiniz hakan bey

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica