Sınav Başvurusu Yapamıyorum

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında beşnbirk tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. conquerror66

conquerror66 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar merhaba ben de 08:30'da başvurumu sorunsuz gerçekleştirdim. A sınıfı için başvuru yaptım nihayet. Bende sayfa hep açıldı sadecce talep edilen grup : C görünüyordu o da düzeldi. Fotografı da ilk önce geldiği gibi denemiştim Başvuru Bilgisi: Başvurunuz sistemde kayıtlıdır. dedi. Sonra girip tekrar düzelttim. Sorun olmadı.

2. OĞUZ_KÜÇÜK

OĞUZ_KÜÇÜK TÜİSAG Üyesi

Ben başvururken sormuştum konuyu, fazla yatan primleri çıkardıktan sonra nete bakacaklarını söylediler. Yani ayda 30 günden fazla prim geçerli değil.

3. OĞUZ_KÜÇÜK

OĞUZ_KÜÇÜK TÜİSAG Üyesi

Sayın conquerror66 düzeltme için herhangi bir işlem yaptınız mı? Kendiliğinden mi düzeldi?

4. tuncayozturk

tuncayozturk TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bendede fazla yatan 11 gün var ama bunu çıkardığımda dahi prim gün sayım 1500 ü geçiyor.Ve bende kayır yaptıramadım.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. ibrahim kolak

ibrahim kolak TÜİSAG Üyesi

kayıt yaptıramadım derken sisteme mi giriş yapamıyorsunuz?

6. mühendis3480

mühendis3480 TÜİSAG Üyesi

18 mayıs sınavında 76 alıp belgeye hak kazandım.Ancak Aydın Üniversitesi ile İSGÜM arasında geçen işlemlerden dolayı bu güne kadar belgemi ve numaramı alamadım.en son ALO 170 cevabı "meslek bilginiz gelmediğinden dolayı belgeniz bugüne kadar hazırlanmadı.şimdi bu belge geldi.Ancak yasada belge hazırlamak için belirlenmiş bir süre bulunmamaktadır" yani istediğimiz zaman hazırlarız deniliyor:)) Be mübarek başvurudan sınava giriş belgesine kadar en az 5 kere mesleğimi kayıt altına almışsınız,neyin bilgisini istiyorsun.Be Aydın bir tek işlem yapıyorsun onu da beceremiyorsun.
    Bu cevaptan sonra da bir aydır bekliyorum.Şimdi girebilirsin denildiği için A sınıfına müracaat ettim.Orda da listede görünmüyorsun deniliyor.Daha önce kızıyordum,Artık sadece gülüyorum.İşin entresanı doğrudan iletişim sağlamak üzere kurulmuş ALO 170 hattında arka arkaya birkaç kişiye bağlanıyor ve hepsine TC kimlik numaramı veriyorum ve netice yok.Bir gün hepsine TC mi saydıracağım.... ya sabır.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. conquerror66

arkadaşlar merhaba ben de 08:30'da başvurumu sorunsuz gerçekleştirdim. A sınıfı için başvuru yaptım nihayet. Bende sayfa hep açıldı sadecce talep edilen grup : C görünüyordu o da düzeldi. Fotografı da ilk önce geldiği gibi denemiştim Başvuru Bilgisi: Başvurunuz sistemde kayıtlıdır. dedi. Sonra girip tekrar düzelttim. Sorun olmadı.
    2 düzeltme daha yaptım sorunsuz kaydı güncelledi. Ama gene de tek seferde yapmak daha iyi. Sistem hatalı olunca 1.si deneme yaptım kayıt gerçekleşecek mi die. 2. de de fotografı güncellemedim onu düzelttim. 15 dakika içerisinde. Benim dikkatsizliğim. fakat buna müsade ediyor sistem. Gene de Meb'e mail gönderdim cevap bekliyorum.

8. OĞUZ_KÜÇÜK

OĞUZ_KÜÇÜK TÜİSAG Üyesi

İlk başta C gözüküyordu daha sonra A için başvuru yaptığınızı söylemiştiniz, ben onunla ilgili sormuştum. C yi A ya çevirmek için herhangi bir yerle bağlantıya geçtiniz mi? Yoksa sistem kendisi mi düzeltmiş??? Ben de A sınıfı için başvurmuştum fakat B sınıfı gözükyor şu an, o sebeple soruyorum?

9. tuncayozturk

tuncayozturk TÜİSAG Üyesi

evet hala aynı hatayı veriyor...

10. adisg

adisg TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar Meb'in İletişim(sorun/sorunlar) kısmında cuma günü mail atmıştım. Bugün tekrar mail göndermek için girdiğimde şu şekilde kırmızıyla yazılmış bir yazı çıktı.'' Sınava girecekleri grupları(TALEP EDİLEN GRUP) başvuru ekranında hatalı(ÖN BAŞVURUMDAN FARKLI) olan adayların ÇSGB ' na başvurmaları gerekmektedir. ÇSGB tarafından yapılacak resmi bilgi güncelleme talepleri ile değişiklikler yapılmaktadır. '' Şimdi bunun için ÇSGB yi telefonla arayacağızmı yoksa Ankara'nın yolunumu tutacaz.?

11. ibrahim kolak

bilginiz uyuşmamaktadır uyarısı alıp da sonradan sisteme giren var mı. başvuru yapabilen arkadaş var mı?

12. Münevver Tezcan

Münevver Tezcan TÜİSAG Üyesi

peki istediğiniz sınıfa girebiliyormusunuz benim eşimde yEDEK SUBAY ASKERLİĞİ ÇIKARTTI ancak A olması gerekirken B demişler ne yapmalıyız?

13. Münevver Tezcan

Münevver Tezcan TÜİSAG Üyesi

peki istediğiniz sınıfa girebiliyormusunuz benim eşimde yEDEK SUBAY ASKERLİĞİ ÇIKARTTI ancak A olması gerekirken B demişler ne yapmalıyız?

14. conquerror66

GRUP 4 kendisi göründü. Orası aktif değil.

15. halil turkmen

halil turkmen TÜİSAG Üyesi

ben B sınıfı için yedek subay günlerimi çıkarttım kabul etmişler ben Ankara sgk dan günlerimi çıkarttım o çıktıyı gönderdim

Münevver Tezcan bu yazıya teşekkür etti.
  16. selimmuratilgaz

selimmuratilgaz TÜİSAG Üyesi

1500 günü fazla yatan primleri ile tamamlayan ve başvurusu kabul olan arkadaşlar varmı?

17. Cabbar Köksal KOÇ

Cabbar Köksal KOÇ TÜİSAG Üyesi

Hala giremiyorum. Aynı hatayı veriyor. Deli olacağımm

18. n_handan

n_handan TÜİSAG Üyesi

bende aynı sorunun cevabını merak ediyorum

19. ibrahim kolak

fazladan pirimler sayılmıyor orası kesin.
    ama sistemde düzeltme yapmıyorlar orası da kesin!

20. tevfik

tevfik TÜİSAG Üyesi

asker yada dogum borclanması yapıp başvuru yapabilen arkadaslar varmı?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica